footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

“VOLUME & STYLE” – stilīga izvēle. 9. katalogs

“VOLUME & STYLE” – stilīga izvēle. 9. katalogs

Matu modelēšana – tie ir līdzekļi matu ieveidošanai, kas ļauj izveidot stilīgus matu sakārtojumus, kā arī atrisināt individuālus uzdevumus un vajadzības.

“Volume & Style” līnija ir īpaši piemērota tiem, kam patīk vienmēr atrasties stila virsotnē. Tiem, kas seko līdzi aktuālākajiem matu sakārtojumiem, kā arī ir gatavi tos paši izmēģināt un ķert sajūsmas pilnus skatienus. Vēlaties nodrošināt aizsardzību un ātri izveidot matu sakārtojumu?  Tagad tas ir viegli izdarāms!

Keratīna komplekss
Paredzēts matu atveseļošanai un stiprināšanai. Iekļūstot matu struktūrā, keratīns aizpilda izveidojušos tukšumus, tādējādi aizsargājot jūsu matus no trausluma un matu galiņu šķelšanās.

UV filtri
Īpašas sastāvs neitralizē ultravioleto staru iedarbību, kas negatīvi ietekmē matu struktūru un matu krāsu.

Izsmalcināts aromāts
Gaisīgā, parfimētā formula apņem jūsu matus ar neredzama ziedu-citrusaugļu aromāta plīvuru. Patīkamās un neuzbāzīgās notis kļūs par lielisku stilīgā matu sakārtojuma noslēguma akcentu, bet kompozīcijas izsmalcinātas aromāts nepieļaus konfliktu ar jūsu iecienītā parfimērijas ūdens aromātu.

Nogludinošs krēms matiem “Volume & Style”

Izsmidzināmais līdzeklis matiem ar jūras sāli “Volume & Style”

Stipras fiksācijas matu laka “Volume & Style”

Sausais šampūns matiem “Volume & Style”

Modelējošs izsmidzināmais līdzeklis matiem termoaizsardzības nodrošināšanai “Volume & Style”