footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Vīriešu teritorija: “Barberlab” līnija

Vīriešu teritorija: “Barberlab” līnija

Skūšanās un ikdienas kopšana tagad ir jaunā komforta līmenī! Iepazīsties ar līniju, kurai ir vīrišķīgs raksturs un nevainojama reputācija. “Barberlab” – tas ir atpazīstams stils, uzmanības pievēršana detaļām, brutalitāte un veselīgs minimālisms. Mūsu jaunajā līnijā ir visas nepieciešamās lietas patiesam vīrietim.

Šampūns un dušas gels ķermenim, matiem un bārdai (2540) saudzīgi attīra, uzlādē ar enerģiju visai dienai, iedvesmo varoņdarbiem! Universālā formula būs lieliski piemērota braucieniem un sporta zāles apmeklējumiem. Optimāls risinājums tiem, kam nepatīk kolekcionēt iepakojumus vannas istabā.

Skūšanās un sejas mazgāšanas gels (2541) – tas ir lielisks kopšanas līdzeklis, kas aizsargā ādu no mikroiegriezumiem un nerada diskomforta sajūtu. Caurspīdīgā tekstūra ļauj noskūt bārdu un ūsas precīzi līdz milimetram. Tas ir “must have” mūsdienu vīrietim!

Balzams pēc skūšanās (2542) patīkami atvēsina, novēršot ādas kairinājumu. Neaizstājama lieta pēc skūšanās, kā arī tas ir lieliski piemērots jutīgai ādai.

Dezodorants-antiperspirants (2543) aizsargā no nepatīkama aromāta līdz 24 stundām. Pārliecības un komforts, svaigi iespaidi un absolūta brīvība – katru dienu.

Gels matu un bārdas ieveidošanai (2544) disciplinē nepaklausīgos matus, ilgu laiku saglabā matu sakārtojuma formu un nevainojamu bārdas izskatu jebkurā situācijā.