footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Viking un Valkyrie – aromāti-talismani no Faberlic

Viking un Valkyrie – aromāti-talismani no Faberlic

Viņi ir skandināvu sāgu varoņi. Viņš ir spēcīgs un bezbailīgs, viņa ir cēla un gudra. Viņu enerģija spēj bīdīt kalnus, viņi izcīna vienu uzvaru pēc otras! Drosmīgais vikings, skarbais ziemeļu iekarotājs, un neatkārtojamā Valkyrie, jaunava-karotāja no senām leģendām, iedvesmoja mūs uz konceptuālu pāriem domātu aromātu izveidi. Izbaudi, kā skan miglains rīts virs kalnu virsotnēm, kā arī to, kā spilgtas mīlestības spēks iekļūst dziļi sirdī!

Koksnes-augļu aromāts “Viking” (3236) ar vēso jūras akordu slavina ziemeļu iekarotāju drosmi ar viršu, zaļā ābola un Taroko apelsīna notīm. Ambras un koksnes nošu saskaņa atspoguļo leģendārā varoņa stingro raksturu un karsto sirdi!

Vēsais ziedu-citrusaugļu aromāts Valkyrie (3058) uzzīmē jaunavas-karotājas tēlu ar kazenes un Taroko apelsīna vēsajām notīm. Aromāta sirdī – ēdelveisa, maigās hiacintes un rožu ziedlapiņu nošu saskaņa, bet vēso, ziemeļniecisko skaistumu akcentē izsmalcinātais muskuss un cēlais ciedrs.

VIKING
Parfimērijas ūdens vīriešiem

VALKYRIE
Parfimērijas ūdens sievietēm