footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Vienkāršas un lakoniskas lietas vasaras garderobei modernajā minimālisma stilā

Vienkāršas un lakoniskas lietas vasaras garderobei modernajā minimālisma stilā

Vasarā pilnai laimei nepieciešams pavisam maz lietu: gaisīga kleita iecienītākajā krāsā, komfortabli sporta apavi un pār plecu pārlikta soma! Šī vasara solās būt aktīva un piesātināta – mēs jau tagad varam sākt kalt vasaras plānus kopā ar kolekciju “Minimālisms”.

Atturīgas krāsas, precīzi izteiktas līnijas, ģeometriska raksta apdrukas – minimālisma tendence kļūst arvien populārāka! Visi modeļi ir ļoti vienkārši, universāli, bet tai pat laikā izsmalcināti un stilīgi: tieši tādas vēlas būt mūsdienu modes dāmas, kuras ir nogurušas no visdažādākajiem satricinājumiem. Izrādās, ka profesionāļiem tomēr ir pa spēkam padarīt pavisam ikdienišķu apģērbu par izsmalcinātības paraugu. Kā nezaudēt individualitāti, nepazust minimālistisku risinājumu “jūrā”? Faberlic piedāvā izvēlēties unikālu toņu paleti un mūsdienīgus materiālus!

Trikotāža – maigā tirkīza un rozā krāsā. Kleitas – no neoprēna auduma. Vienkāršs topiņš – no gaisīga un mirdzoša satīna auduma. Kolekcijā “Minimālisms” Tu atradīsi gan ultramodernas lietas ar košām apdrukām drosmīga koptēla izveidei, gan visnepieciešamākās lietas pavasara garderobes atjaunošanai. Un, protams, plus size!

Trikotāžas blūze ar jostu tirkīza krāsā

Neoprēna kleita tirkīza krāsā

Trikotāžas blūze ar jostu tirkīza krāsā

Daudzkrāsaina trikotāžas kleita ar stilīgas apdrukas detaļām

Šorti gaiši rozā krāsā

Neoprēna kleita gaiši rozā krāsā