footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Veiksmes skūpsts: jaunums 6. katalogā

Veiksmes skūpsts: jaunums 6. katalogā

Saņemt visu un uzreiz – tas ir iespējams! Vismaz tad, ja tas saistīts ar lūpu grimu.

Lūpu krāsa-balzams “Keep Balm” no modernās “Glam Team” līnijas – tas ir līdzeklis “Divi vienā”. Tas piešķir lūpām maigu krāsu un kopj ādu visas dienas garumā. Rezultātā lūpas kļūst gludākas un maigākas, ātri sadzīst nelielas plaisiņas, kā arī tās tiek lieliski mitrinātas. Tas viss tiek nodrošināts, pateicoties lieliskajam sastāvam. Lūpu krāsas sastāvā ir iekļauts barojošu vielu komplekss – karitē sviests un alvejas eļļa, kā arī E un F vitamīni.

Pateicoties komfortablai tekstūrai un ērtai lūpu krāsas “Keep Balm” formai, tā burtiski slīd pa lūpām un uzklājas nevainojami līdzeni. Sastāvā iekļautie īpašie polimēri novērš lūpu krāsas izsmērēšanos, kā arī lieliski mitrina lūpas.

Vēl viens pluss – stilīgs iepakojums ar magnētisku vāciņu. Lai kā arī netiktu “kratīta” Tava somiņa vai kosmētikas maciņš, lūpu krāsa paliks neskarta.

Paletē ir 9 mirdzoši toņi – no dabiskas miesaskrāsas un dabiskas bēšas krāsas līdz dzērveņu sarkanam un tumšam plūmju tonim. Lūpu krāsas toņi izskatās uz lūpām ļoti maigi un valdzinoši.

Lūpu krāsa-balzams “Keep Balm”