footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Vasarīgām dienām raksturīgā harmonija

Vasarīgām dienām raksturīgā harmonija

Rudzupuķu lauks vai ābeļdārzs? Daba ir izveidojusi tādas vietas, kur rodas vēlme pavadīt pēc iespējas vairāk laika, sapņojot ziedu un augu kompānijā. Mēs paņēmām no dabas burvīgus aromātus, lai dotu Tev lieku iemeslu pasmaidīt un izbaudīt vasaras dienām raksturīgo harmoniju!

Dušas gelu līnija “Botanica” papildināta ar diviem līdzekļiem. Tie lieliski noderēs no rīta un vakarā, pirms gulētiešanas, kā arī pēc sportošanas, lai atsvaidzinātos un kļūtu nedaudz laimīgāki. Maigās formulas  saudzīgi attīra ādu, mitrina to un padara samtaini maigu.

Dušas gels “Kopšana un relaksācija” ar maigu rudzupuķu aromātu, kuru papildina saldās bārbeles notis, ļauj izbaudīt saulainās vasaras bezrūpīgo atmosfēru.

Dušas gels “Svaigums un līdzsvars” ar sulīgā zaļā ābola un piparmētras vēso aromātu novērš nogurumu un uzlādē ar enerģiju.

Izmēģini jaunumus par gada labāko cenu – tikai par 1,49 eiro!

Dušas gels “Kopšana un relaksācija” no “Botanica” līnijas

Dušas gels “Svaigums un līdzsvars” no “Botanica” līnijas