footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Uzmanību – produktu līnija, kas pieejama ierobežotā daudzumā! Jaunums 16. katalogā

Uzmanību – produktu līnija, kas pieejama ierobežotā daudzumā! Jaunums 16. katalogā

Sagaidiet svētkus visā krāšņumā kopā ar Faberlic dekoratīvās kosmētikas produktu līniju, kas pieejama ierobežotā daudzumā. Jauns iepakojums un iecienītākie produkti – vislabākās un skaistākās lietas tieši Jums!

Skropstu tuša “Miss Curl Limited Edition” piesaista uzmanību acīm, padarot tās izteiksmīgākas. Tekstūra nodrošina spilgtu krāsu, bet izliektā birstīte atdala, piepaceļ un atliec skropstas – atvērts skatiens, kas iekaro sirdis.

Lūpu krāsa “Hydra Lips Limited Edition” ar mitrinošo seruma kompleksu “Hilurlip” izlīdzina lūpu reljefu un padara tās vizuāli apjomīgākas. Precīzi izteikta lūpu kontūra, zīdaini maigs pārklājums un mirdzoša atlasa lūpu grims ar viena pieskāriena palīdzību.

Nagu laka ar rotājumiem “Festive Limited Edition” palīdzēs izveidot svētkiem piemērotu manikīru. Caurspīdīgo pārklājumu ar gliteriem var izmantot kā virskārtu (top-kārta), dekoru vai vienu pašu nagu lakas vietā.

Skropstu tuša “Miss Curl Limited Edition” no “Glam Team” līnijas

Nagu laka ar rotājumiem “Festive Limited Edition”

Lūpu krāsa “Hydra Lips Limited Edition”