footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Top jaunumi no “Glam Team” līnijas! 17. katalogs

Top jaunumi no “Glam Team” līnijas! 17. katalogs

Skropstu tuša ar mākslīgām skropstām “Glam Chic”

Vienu reizi izmēģinot šo skropstu tušu, Jūs nevarēsiet bez tās iztikt! Īpašā birstīte ar 30º slīpumu ļaus profesionāli uzklāt skropstu tušu, vienmērīgi nokrāsojot skropstas visā to garumā. Viegli manevrējamā skropstu tušas birstīte lieliski pielāgojas skropstu “dabiskā vēdekļa” izliekumam – ideāls rezultāts ar viena pieskāriena palīdzību.

Tekstūras jaunās formulas sastāvā ir iekļauts strukturētu vasku maisījums, kas nodrošina elastīgu un noturīgu pārklājumu katrai skropstiņai. Kontrolējams apjoma un garuma efekts, var uzklāt tekstūru vairākās kārtā, ņemot vērā mūsu vēlmes – ideāli melnas un garas skropstas. Sprostu pieaudzēšana vairs nebūs nepieciešama!

Mitrinošs tonālais krēms sejai “Nude Illusion”

Gaisīgs, daudzfunkcionāls tonālais krēms, kurš nodrošina aizsardzību no UF-stariem SPF 25, apvieno ādas kopšanu un toņa korekciju.

Klīniski pierādīts**, ka jau pēc 1 stundas:

  • Jūsu āda ir par 63% labāk mitrināta;
  • par 28% paaugstinājusies mitruma aizkavēšana iekšpusē.

Izbaudiet absolūtu sinhronizāciju: mikrokapsulas izšķīst uz ādas un lieliski pielāgojas tās tonim, izlīdzinot un koriģējot jebkuras nepilnības. Mitrinošais krēms satur “MARSturizer™” – mitrinošs komplekss ar sastāvā iekļautu inovatīvu fermentu, kurš tika atrasts Sarkanajā upē (Spānija). Šo upi dēvē par Marsu uz Zemes, tāpēc mēs sniedzam Jums šo kosmisko iedvesmu. Ādas pašaizsardzība un atjaunošana katru dienu kopā ar “Glam Team”.

* Tulkojumā no angļu val. Nude Illusion – “miesaskrāsas ilūzija”.

** Klīniskos pētījumus veica “Lipotrue” kompānija (Spānija).

Skropstu tuša ar mākslīgo skropstu efektu “Glam Chic” no “Glam Team” līnijas

Mitrinošs krēms sejai “Nude Illusion”