footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Tīri zobi – paldies “Nuki”! 18. katalogs

Tīri zobi – paldies “Nuki”! 18. katalogs

Kas tie ir? Spilgtie un amizantie Faberlic galvenie varoņi – “Nuki” zobu pastas. Šīm zobu pastām ir zinātniska pieeja zobu tīrīšanai! Nuki tehnoloģija – Faberlic kompānijas inovācija. Mēs izveidojām unikālas formulas, kuru aktīvās sastāvdaļas ne tikai iekļūst emaljas struktūrā un atjauno to, bet arī uztur optimālu mutes dobuma mikrofloras līdzsvaru.

Ko tas nozīmē? Elementāri – Jūsu zobi ir aizsargāti no kariesa, bet smaganas no iekaisuma. Katrai zobu pastai ir savs papildus uzdevums un savs izvirzītā mērķa sasniegšanas veids. “Nuki” līnijā mēs apkopojām gudras formulas, kuras nesatur SLS/SLES un parabēnus. 97% ir dabīgas izcelsmes sastāvdaļas!

Iepazīstieties ar jaunumu – zobu pastu “Aplikuma un zobakmens novēršanai” ar dzērveņu ekstraktu. Šīs ogas ekstraktam ir antioksidanta īpašības, PVP polimērs novērš aplikuma veidošanos uz zobu virsmas, bet “O-Cymen-5-ol” molekula aizsargā zobus no kariesa.

Garšviela “Zobu pasta “Zobu aplikuma un zobakmens novēršanai” no “Nuki” līnijas