footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Tikai laba kompānija. Pretodu līdekļi

Tikai laba kompānija. Pretodu līdekļi

Kādam patīk atpūsties mežā, pie upes vai ezera, citi dodas uz kalniem, lai izbaudītu dabu. Vieni pavada brīvo laiku vienatnē ar sevi, priecājas par putnu čivināšanu, koku lapu čaboņu un ūdens šļakatām, citiem ir svarīgi, lai līdzās būtu draugi vai tuvi cilvēki, ar kuriem var uzspēlēt volejbolu vai apmainīties ar jaunumiem. Neatkarīgi no tā, kādu atpūtu brīvā dabā jūs izvēlēsieties – pasīvo vai aktīvo – tai ir rūpīgi jāsagatavojas. Sāciet ar pretodu līdzekļiem!

9. katalogā – jaunā līnija “No Mosquito”. Aproce odu atbaidīšanai un pretodu plāksteri, kuru sastāvā ir iekļauta citronellas ēteriskā eļļa – dabisks līdzeklis pret kukaiņiem. Tos var lietot bērni no trīs gadu vecuma ne vairāk par astoņām stundām diennaktī (pavisam tie iedarbojas līdz 72 stundām). Aproces un plāksteru iedarbības efekts  izplatās 40–60 cm attālumā. Tos var lietot tikai brīvā dabā, bet uzglabāt – oriģinālajā iepakojumā.

Aproci odu atbaidīšanai ērti nēsāt uz plaukstas locītavas, potītes vai piestiprinātu pie somas. Jūs varat uzlikt uzreiz divas aproces (bet ne vairāk) – lai pastiprinātu aizsargājošo iedarbību. Aksesuāra izmērs – 24,5×1,8, regulējama.

Pretodu plāksteri var pielīmēt pie apģērba, somas, apaviem… Bet tikai ne uz ādas! Lai pastiprinātu aizsargājošo iedarbību, varat izmantot vienlaicīgi divus plāksterus.

Aproce odu atbaidīšanai dzeltenā krāsā

Pretodu plāksteris