footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Tea Tree Balancing: jaunums ar tējas koka eļļu

Tea Tree Balancing: jaunums ar tējas koka eļļu

Tējas koka eļļa – unikāla sastāvdaļa, kas nodrošina antiseptisku un brūces dziedējošu iedarbību. Mēs to iekļāvām “Glam team” līnijas jaunā produkta – tonālā līdzekļa “Tea Tree Balancing” sastāvā. Šis jaunais produkts noteikti patiks daiļā dzimuma pārstāvēm ar kombinētu un uz taukošanos tendētu ādu.

Trīs dabiskie toņi izveidos līdzenu un matētu pārklājumu ar “soft-focus” efektu, neveidojot taukainu spīdumu. Līdzeklis nomaskē nelielas krunciņas un paplašinātas poras, padara ādu vizuāli līdzenāku, kā arī piešķir tai samtainu maigumu: tas viss tiek nodrošināts, pateicoties īpašajam sastāvdaļu kompleksam.

Izņemot tējas koka eļļu, kas nomierina ādu un mazina tās iekaisumu, šī produkta sastāvā ir iekļauts “ZINC PCA”, kas regulē tauku dziedzeru aktivitāti, kā arī B3 vitamīns (niacinamīds), kas saglabā optimālu ādas mitruma līmeni. Šī kompleksa galvenais uzdevums – saglabāt sebuma izstrādes līdzsvaru.

Izvēlies toni, kurš Tev vislabāk būs piemērots:
– zeltaini bēšs (6660);
– dabiski rozā (6661);
– dabiski bēšs (6662).

Pievienojies mūsu skaistuma komandai!

Tonālais līdzeklis sejai “Tea Tree Balancing CC Glam Team”