footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Tea Tree Balancing: jaunums ar tējas koka eļļu

Tea Tree Balancing: jaunums ar tējas koka eļļu

“Oceanum” līnija jau ir uzdāvinājusi daudzus dārgumus – līdzekļus ar unikālo “Aspar’Age™” kompleksu, kas iegūts no retajām brūnaļģēm un minerāliem. Bagātināts ar mūsu skābekļa kompleksu “Novaftem-O2™”, tas aizsargā jaunās šūnas no novecojušu šūnu toksiskā signāla. Tādējādi tiek iedarbināts “jaunības impulss”, kā rezultātā nogurusī āda sāk atmosties un atgūt spēkus dzīvei!

Lieliskie atradumi “Oceanum” līnijā ir tik pat neizsmeļami, kā okeāna dzīļu noslēpumi. Jaunajā katalogā Tu atradīsi mirdzošo emulsiju ķermenim! Ikdienas ādas kopšana kļūs vēl patīkamāka un daudzveidīgāka, bet vasaras koptēli sanāks vēl iespaidīgāki. Emulsijas sastāvā iekļautās nelielās mirdzošās daļiņas piešķirs ādai dabisku mirdzumu. Greznā formula palīdzēs ādai atgūt mitruma līdzsvaru, tonusu un elastību.

Uzklāj līdzekli uz ķermeņa uzreiz pēc mazgāšanās dušā un vienmērīgi sadali uz visas ādas virsmas. Maigā, viegli kūstošā tekstūra ātri iesūcas ādā un neatstāj traipus uz apģērba – vienkārši žilbinoši!

Izmēģini tikai par 5,39 eiro – iegādājoties jebkuru produktu no “Oceanum” līnijas.

Mirdzoša emulsija ķermenim no “Oceanum” līnijas