footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Tas mirklis, kad Tu esi gatava uzvilkt mini! 15. katalogs

Tas mirklis, kad Tu esi gatava uzvilkt mini! 15. katalogs

Depilācijai nepieciešama ļoti delikāta un individuāla pieeja. Šīs procedūras rezultāti lielā mērā ir atkarīgi no matu struktūras, sāpju sliekšņa un dzīvesveida. Jaunā “Deline” līnija sērija garantē maksimālu rezultātu cīņā par nevainojamu ādu bez neviena lieka matiņa.

Depilācijai paredzētās vaska sloksnītes viegli noņem pat visīsākos un smalkākos matiņus, netraumējot ādu. “Deline” līnijā iekļautie līdzekļi saglabās gludu kāju ādu līdz 28 dienām. Lai nomierinātu ādu pēc šīs skaistumkopšanas procedūras, izmanto pēc depilācijas veikšanas ādas attīrīšanai paredzēto eļļu. Orhidejas ekstrakts mazina kairinājumu, savukārt Brazīlijas Murumuru eļļa dziļi baro un mitrina ādu.

Nostiprināt nomierinošo efektu palīdzēs pēcdepilācijas krēms no “Deline” līnijas. Pateicoties skābekļa kompleksam un eļļām, krēms efektīvi mīkstina kairināto ādu, kā arī palēnina matiņu augšanu un padara tos smalkākus, tādējādi samazinot atkārtotu skūšanās un depilācijas procedūru biežumu.

Pagarināt gludas ādas sajūtu palīdzēs īpašie produkti no “Deline” līnijas – skūšanās gels, kas nodrošina ideālu skuvekļa slīdēšanu un skūšanās procedūras laikā aizsargā ādu no mikroiegriezumiem. Lai novērstu matiņu ieaugšanu, izmēģini toniku, kas ir lieliski piemērots ādai pēc skūšanās un depilācijas veikšanas. Emulsija satur glikolskābi un pienskābes. Toniks maigi noņem sausās ādas šūnas, nodrošinot tiem brīvu augšanu. Produkts ir piemērots ikdienas lietošanai.Ar Faberlic jaunajām skaistumkopšanas formulām viss būs gludi!

Skūšanās gels “Orhideja un murmuru eļļa” no Deline līnijas

Toniks pēc skūšanās un depilācijas “Orhideja un murmuru eļļa” no Deline līnijas

Attīroša eļļa pēc depilācijas “Orhideja un murmuru eļļa” no Deline līnijas