footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Tas mirklis, kad rūpēties ir vīrišķīgi. 1. katalogs

Tas mirklis, kad rūpēties ir vīrišķīgi. 1. katalogs

“Barber Lab” – profesionāla kosmētika vīriešiem, kas paredzēta bārdas un matu kopšanai. Šajā līnijā iekļauti visdažādākie ādas un matu kopšanai paredzētie produkti, kuri ņem vērā vīriešu ādas un matu struktūras īpašības. Izbaudi šo brutālo atmosfēru kopā ar jaunajiem produktiem no “Barber Lab” līnijas.

Bārdu mīkstinošs eliksīrs 
Izlēmi pats kopt savu bārdu, bet nav laika, lai dotos uz salonu? Nesteidzies atteikties no idejas ataudzēt krāšņu bārdu, jo jaunais līdzeklis no “Barber Lab” līnijas palīdzēs tikt galā ar izvirzīto mērķi. Eliksīra īpašā formula efektīvi cīnās ar niezi un lobīšanos. Līdzeklis dažu sekunžu laikā padarīs maigāku bārdu un sejas ādu, lai Tavs koptēls būtu kārtīgs un akurāts. Skūšanās un bārdas kopšana ikdienā tagad tiek nodrošināta jaunā komforta līmenī!

Šampūns un balzams “Divi vienā” 
Nepārtraukti kaut kur steidzies? Skaiti katru minūti? Mums ir risinājums: jaunais produkts no “Barber Lab” līnijas, aizstāj uzreiz divus produktus – šampūnu un balzamu. Jaunais produkts “Divi vienā” rūpīgi attīra matus un galvas ādu, nodrošina saudzīgu kopšanu un kondicionējošu efektu. Tevi gaida jauni augstumi un svaigas idejas, bet galvas kopšanu uztici “Barber Lab” līnijai!

Bārdu mīkstinošs eliksīrs no “BarberLab” līnijas

Šampūns un balzams “Divi vienā” no “BarberLab” līnijas