footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Suņu apošņāti un akceptēti līdzekļi. 18. katalogā

Suņu apošņāti un akceptēti līdzekļi. 18. katalogā

Suņiem paredzētos higiēniskos līdzekļus jāizvēlas ļoti uzmanīgi, pievērošot uzmanību suņa vecumam, vilnai un individuālajam raksturojumam. Cilvēks rūpējas par savu higiēnu, taču tā ir nepieciešama arī mūsu mīluļiem. Suns nevar pats nomazgāties, tāpēc sava mīluļa vannošanu jāpadara maksimāli jautru un aizraujošu.

“Lapki Lab” līnijā iekļautie četrkājaino draugu kopšanai paredzētie līdzekļi iepriecinās Jūs un Jūsu mīluli ar patīkamu aromātu. Produktu maigā formula neizraisa kairinājumu un ir piemērota pat visjutīgākajām būtnēm.

Galvenās šīs līnijas priekšrocības: hipoalerģiskas smaržvielas, nepatīkamu aromātu neitralizēšanas tehnoloģija. Šajā līnijā ir iekļauti universāli līdzekļi, kas ir piemēroti kucēniem, kaķiem un citiem mājdzīvniekiem. Mēs neizmantojam sls/sles, līdzekļi nesatur parabēnus, silikonus, krāsvielas, tāpēc “Lapki Lab” līnijā iekļautie līdzekļi ir absolūti droši gan saimniekam, gan četrkājainajam mīlulim! Visus līdzekļus ir apošņājuši un akceptējuši mūsu četrkājainie draugi mūsu “Lapki Lab” laboratorijā!

Šampūns suņiem ar garu spalvu no “Lapki Lab” līnijas
Šampūns attīra par visgreznāko, garāko un biezāko spalvu, padarot to maigāku un gludāku. Tagad ķemmēšana sagādās prieku! Vislabākās lietas jūsu mīluļiem! Šampūna patīkamais aromāts  patiks ne tikai Jums, bet arī Jūsu sunim.

Šampūns suņiem ar īsu un gludu spalvu no “Lapki Lab” līnijas 
Šampūns maigi un efektīvi attīra spalvu no netīrumiem, piešķirot tai patīkamu aromātu. Pārvērtiet parastu vannošanu par aizraujošu spēli, lai suns būtu ne tikai tīrs, bet arī laimīgs!

Nenoskalojams izsmidzināmais līdzeklis-kondicionieris jebkura veida spalvai no “Lapki Lab” līnijas 
Nenoskalojamais izsmidzināmais līdzeklis-kondicionieris ievērojami mīkstina spalvu, atvieglo ķemmēšanu un neitralizē nepatīkamu aromātu, piešķirot patīkamu aromātu.
Rekomendējam izmantot pēc šampūna suņiem ar garu spalvu (art. 2626), kā arī uzklāt u sausas spalvas starp ūdens procedūrām.
Izsmidzināmais līdzeklis ir piemērots kucēniem, kaķiem un citiem mājdzīvniekiem.

Putiņas ķepu un spalvas tīrīšanai no “Lapki Lab” līnijas
Gaisīgās putiņas maigi un akurāti attīra mīluļa spalvu un ķepas. Šis ekspress līdzeklis viegli novērš netīrumus, piešķirot patīkamu aromātu. Jūsu četrkājainais draugs būs apmierināts!
Putiņas ir piemērotas kucēniem, kaķiem un citiem mājdzīvniekiem.

Salvetes ķepu un spalvas tīrīšanai no “Lapki Lab” līnijas
Tik tikko izgājāt no mājas, bet Jūsu mīlulis jau sāka draiskoties, savācot visus iespējamos netīrumus? Tagad tā vairs nav problēma! Salvetes ātri un saudzīgi apstrādā spalvu un ķepas, lai varētu pastaigāties tik ilgi, cik vēlaties, vai arī doties ciemos!

Šampūns suņiem ar garu spalvu no “Lapki Lab” līnijas

Šampūns suņiem ar īsu un gludu spalvu no “Lapki Lab” līnijas

Nenoskalojams izsmidzināmais līdzeklis-kondicionieris jebkura veida spalvai no “Lapki Lab” līnijas

Putiņas ķepu un spalvas tīrīšanai no “Lapki Lab” līnijas

Salvetes ķepu un spalvas tīrīšanai no “Lapki Lab” līnijas