footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Stilīgi un ērti – jauna apģērbu kolekcija!

Stilīgi un ērti – jauna apģērbu kolekcija!

Jauna apģērbu kolekcija pusaudžiem un bērniem “TRENDY TIE DYE”. Vienkāršā un vienlaikus samērā sarežģītā auduma krāsošanas tehnika “tie dye” pārveido pavisam ikdienišķu lietu, pārvēršot to par unikālu un stilīgu apģērbu. Šo procesu veido vairāki posmi: audumu sasien vajadzīgajās vietās, pēc tam iemērc verdošā krāsā. Pēc noteikta laika materiālu izņem un atdzesē, atsien mezglus. Mezglu vietās parādās oriģinālas svītras uz auduma, bet pārējais audums nokrāsojas verdošās krāsas tonī.

Tagad “tie dye” apdruku uzklāj uz visdažādākajām garderobes lietām: džinsa biksēm, svārkiem, kleitām, T-krekliem, krekliņiem, džemperiem, virsjakām, sarafāniem, šortiem, galvassegām u.c. Faberlic neatpaliek no aktuālākajām modes tendencēm, tāpēc mēs piedāvājam savu kolekciju “TRENDY TIE DYE”. Seko aktuālākajām modes tendencēm kopā ar mums!

Trikotāžas bikses sievietei melnā krāsā

Džemperis ar polo krādziņu un garām piedurknēm

Trikotāžas bikses sievietei olīvu krāsā

Kleita sievietei olīvu krāsā ar garām piedurknēm

Siltināta parkas jaka

Blūze