footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Stilīgi aksesuāri! 15. katalogs

Stilīgi aksesuāri! 15. katalogs

Izvēlēties aksesuāru virsdrēbēm pieskaņotā vai kontrastējošā tonī? Atšķirībā no pamatgarderobē iekļautajiem priekšmetiem aksesuāri spēj akcentēt un padarīt izskatu izteiksmīgāku, iespaidīgāku un stilīgāku. Viss atkarīgs no Tevis un Tavas fantāzijas.

Visuniversālākā galvassega – tā, protams, ir cepure. Tā ir ērta, praktiska un daudzveidīga, izvēloties veiksmīgu modeli, var nokļūt uzmanības centrā pat tad, ja pārējās koptēlā iekļautās ietas ir ļoti atturīgas. Faberlic jauno cepuru modeļi ir izrotāti ar dažāda lieluma dekoratīviem kristāliem, kā arī tiek piedāvāts plašs krāsu klāsts, tāpēc jūs varēsiet itin viegli izvēlēties sev piemērotāko cepuri.

Visnepieciešamākais aksesuārs rudens un ziemas sezonā – tie, protams, ir cimdi. Jaunie modeļi ļaus lietot ierīces ar skārienjutīgiem ekrāniem, nenoņemot tos. Cimdiem ir vienāds stilistiskais risinājums ar galvassegām. Iegādājies uzreiz visu komplektu un izbaudi apkārtējo sajūsmas pilnos skatienus.

Cepure ar dekoratīviem kristāliem melnā krāsā

Cepure ar dekoratīviem kristāliem zilā krāsā

Cimdi ar “Sniegpārsliņas” rakstu zilā krāsā

Cimdi ar “Sniegpārsliņas” rakstu smaragda krāsā

Vilnas cimdi melnā krāsā ar apdari

Vilnas cimdi bordo krāsā ar apdari