footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Šodien jūs noteikti izgulēsieties. 12. katalogs

Šodien jūs noteikti izgulēsieties. 12. katalogs

Noskaņojieties uz lielisku rītu ar jaunumiem no “Dream Therapy” līnijas. Veselīga miega slepenā formula un unikālās sastāvdaļas uzlabo miega kvalitāti, veicina ādas atjaunošanos, palīdz vieglāk pamosties no rītiem un būt možiem.

Krēms-plīvurs ķermeņa ādai

Maigā tekstūra apņem ādu ar patīkamu aromātu un rūpējas par to pirms gulētiešanas. Eļļas un aktīvās vielas baro, mīkstina un padara ādu zīdaini maigu.

“DREAMSCENTZ™”* tehnoloģijas atslābinošā formula palīdz vieglāk aizmigt, uzlabo miega kvalitāti un rūpējas par to, lai no rīta būtu možs noskaņojums.

Aromātiskā svece 

Patīkamā muskusa-ambras kompozīcija radīs romantisku un mājīgu atmosfēru. Jutekliskais aromāts ar bergamotes un lavandas notīm nodrošinās relaksējošu iedarbību.

Kompozīciju atklāj rožu un īlanīlanga aromāta maigās nianses, kas pakāpeniski pāriet pieklusinātajās anīsa notis. Savukārt šo aromātisko stāstu noslēdz patīkamais un sīvais muskusa aromāts, kā arī siltā sandalkoka un aromātiskās pačūlijas izskaņa.

Atlasa maska ​​miegam

Tas ir neaizstājams aksesuārs gan mājās, gan ceļojumos, Maska novērš gaismas iekļūšanu acīs, palīdzot saglabāt augstu melatonīna līmeni organismā. Maska novērš gaismas iekļūšanu acīs, palīdzot saglabāt augstu melatonīna līmeni organismā. Maigais atlasa audums saudzīgi pieskaras ādai un nodrošina acīm relaksāciju pēc nogurdinošas dienas.

Uzziniet par veselīga miega rituāliem kopā ar Dream Therapy >

* “GIVAUDAN” kompānijas preču zīme

Krēms-plīvurs ķermenim no “Dream Therapy” līnijas

Atlasa maska miegam

Aromātiskā svece no “Dream Therapy” līnijas