footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Skaistas līnijas. 3. katalogs

Skaistas līnijas. 3. katalogs

Nevienam nav nekāds noslēpums, ka pareizs grims var nomaskēt nepilnības un akcentēt izskatu tā, ka Jums tiks veltīti neskaitāmi komplimenti un sajūsmas pilni skatieni. Jaunie produkti no “Glam Team” līnijas itin viegli tiks galā ar izvirzīto uzdevumu –  izteiksmīgs un juteklisks grims ar dažu rokas kustību palīdzību.

Lūpu kontūrzīmulis “Glam Liner” nodrošinās vieglu un komfortablu uzklāšanu un precīzu kontūrlīniju. Sastāvā iekļautais vasks un noturīgā formula neļaus lūpu krāsai izsmērēties – ideāla kontūrlīnija un nevainojams grims visas dienas garumā. Plašā bagātīgo toņu gamma un maigā tekstūra ļaus Jums izveidot ne tikai savam noskaņojumam atbilstošu grimu, bet arī piešķirs lūpām apjomu un padarīs tās pilnīgākas.

Acu kontūrzīmuli “Glam Liner” var izmantot ne tikai matētu acu kontūrlīniju izveidei, bet arī uzklāt uz augšējā un apakšējā plakstiņa gļotādas kā acu kontūrzīmuli (kajal) – tas ir īpašs zīmulis, kurš atšķiras no citiem acu zīmuļiem ar to, ka tam ir ļoti maigs serdenis.

Dermatoloģiskie pētījumi apliecina to, ka kontūrzīmuļi no “Glam Liner” kolekcijas nesatur minerāleļļas un konservantus, kā arī ir absolūti droši.

Lūpu kontūrzīmulis “Glam Liner” no “Glam Team” līnijas

Acu kontūrzīmulis “Glam Liner” no “Glam Team” līnijas