footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Saņem tūkstošiem “like” sirsniņas: jaunās mirdzošās maskas

Saņem tūkstošiem “like” sirsniņas: jaunās mirdzošās maskas

Ko darīt, ja ir garlaicīgi? Mums ir lieliska skaistumkopšanas ideja! Trīs mirdzošās maskas “Instaglammers” palīdzēs lietderīgi pavadīt laiku un uzlabos garastāvokli – Tev un Taviem sekotājiem sociālajos tīklos. Kā arī, pateicoties kompleksam “Max beauty AV” ar alvejas gelu, aminoskābēm un hialuronskābi, mitrinās ādu un piešķirs svaiguma sajūtu. Izbaudi lielisku sejas ādas kopšanas procedūru, taisi pašbildes, saņem “like” sirsniņas, komentārus un palielini sekotāju skaitu!

“Instaglammers” masku sastāvā ir iekļautas dabiskas vielas un mirdzošs pigments ar gaismu atstarojošām īpašībām, kā arī tās ir ekoloģiski drošas – nesatur polimērus un nenodara kaitējumu apkārtējai videi. Maskas var uzklāt ne tikai uz ādas, bet arī uz uzacīm, jo to izskats necietīs!

Izvēlies savam noskaņojumam atbilstošu krāsu – sudrabu, zeltu vai fuksiju. Tās ir kosmiskas! Sudrabs – radošām būtnēm, zelts – greznības cienītājiem, fuksija – drosmīgām būtnēm. Jūs varat kombinēt vairākas maskas, lai pārvērstu šo skaistumkopšanas procedūru par īstu mūsdienu mākslas darbu.

Mirdzošā maska sejai “Purple”

Mirdzošā maska sejai “Gold” no “INSTAGLAMMERS” līnijas

Mirdzošā maska sejai “Silver”