footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Rūpes par roku ādu!

Rūpes par roku ādu!

Ūdens veicina dabisko tauku aizsargkārtas nomazgāšanos no ādas virsmas. Rokas daudz biežāk tiek pakļautas ārējās vides negatīvai ietekmei un visbiežāk kontaktējas ar ūdeni. Lai roku āda vienmēr būtu gluda un samtaini maiga, Faberlic kompānija izstrādāja jaunu koncentrēto līdzekli trauku mazgāšanai, kura sastāvā ir iekļauti vitamīni un eļļas.

Koncentrētais balzams trauku mazgāšanai ar D-pantenolu cīnās ne tikai ar netīrumiem, bet arī lieliski mitrina, aizsargā no sausuma un atjauno ādu pēc ūdens negatīvās ietekmes.

Koncentrētais balzams trauku mazgāšanai ar mandeļu eļļu un E vitamīnu saudzīgi mīkstina ādu, novērš lobīšanos un nepatīkamo “velkošas ādas” sajūtu, aizsargā un stiprina nagus.

Faberlic mazgāšanas līdzekļi ātri un efektīvi nomazgā traukus no taukiem, neveido plankumus un švīkas, novērš nepatīkamus aromātus no traukiem un sūklīša, kopj un aizsargā roku ādu. Produkts ir dermatoloģiski testēts un ir piemērots jutīgai un atopiskai ādai, ir absolūti nekaitīgs veselībai, kā arī ir piemērots bērnu trauku un knupīšu mazgāšanai.

Koncentrēts trauku mazgāšanas līdzeklis ar mandeļu eļļu

Koncentrēts trauku mazgāšanas līdzeklis ar D-pantenolu