footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Programma karboksiterapijas veikšanai dāvanā par pasūtījuma noformēšanu

Programma karboksiterapijas veikšanai dāvanā par pasūtījuma noformēšanu

Programma karboksiterapijas veikšanai dāvanā par pasūtījuma noformēšanu!

Skaistumkopšanas salons pie jums mājās!

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 1. līdz 21. februārim un veiks pirkumus katalogā Nr.02/2021, dāvināsim komplektu karboksiterapijas veikšanai un skābekļa masku (0294 un 0295).

Karboksiterapijas veikšanai paredzētais komplekts (ietilpst mitrinošais balzams un gels-CO₂ aktivators) kombinācijā ar skābekļa masku nodrošinās uzkrājošu efektu kā pēc skaistumkopšanas salona apmeklējuma.

Lai sagatavotos karboksiterapijas veikšanai, izmantojiet mitrinošo balzamu, kurš mīkstina uz ādas virsmas esošo nedzīvo šūnu kārtu – raga slāni un noņem sausās ādas šūnas.

Otrais posms – gela-CO₂ aktivatora uzklāšana pa virsu mitrinošajam balzamam, kā rezultātā sākas oglekļa dioksīda izdalīšanās. Reaģējot uz ādas bagātināšanos ar CO2, aktivizējas mikrocirkulācija.

Noslēguma posms – skābekļa maskas lietošana, kas bagātina ādu ar skābekli, aktivizē lokālo mikrocirkulāciju, mīkstina un mitrina ādu.

Rezultāts ir pamanāms jau pēc pirmās lietošanas reizes! Par 20% кlabāk mitrināta āda un par 15 % tvirtāka āda.

Lai saņemtu dāvanu:

1. Reģistrējieties mājas lapā faberlic.com no 2021. gada 1. februārim līdz 2021. gada 21. februārim.

2. Līdz 21. februārim veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 26,99 €* vērtībā kataloga cenās.

3. No 22. februāra līdz 7. martam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanu – komplektu karboksiterapijas veikšanai (0294) un skābekļa masku (0295).

Kā arī: veiciet pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 € vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņemiet vēl vienu patīkamu pārsteigumu! Uzziniet vairāk šeit -> Tveriet mirkli

* Visas summas norādītas, neskaitot autopasūtījumus un maksu par produktu piegādi.

Patīkamus pirkumus!