footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Profesionāls pavārs virtuvē!

Profesionāls pavārs virtuvē!

Gatavot kulinārijas šedevrus palīdzēs jaunie produkti no “Faberlic Home” līnijas, kurus ir izmēģinājis un iesaka šefpavārs ar starptautisku pieredzi Džovanni Filipone!

Grilpannās ar pretpiedeguma pārklājumu var gatavot gaļu, zivis un dārzeņus uz jebkura veida plītīm. Šiem traukiem ir rievota virsma. Cepšanas laikā liekie tauki satek rievās, tāpēc eļļas izmantošana tiek samazināta līdz minimumam. Turklāt pannām ir īpašs “snīpis”, pateicoties kuram var noliet lieko eļļu. Ēdiens sanāk ne tikai garšīgs, bet arī veselīgs!

Sautējamajām pannām ir tik pat izturīgs un ilgmūžīgs pretpiedeguma pārklājums, kā parastajām pannām. Turklāt komplektā ir iekļauts arī vāks. Šīs pannas ir piemērotas cepšanai, vārīšanai, sautēšanai, apcepšanai, kā arī mērču pagatavošanai. Sautējamās pannas ir lieliski piemērotas ēdienu pagatavošanai, kur ir ļoti svarīgi saglabāt šķidrumu līdz pašām ēdiena gatavošanas beigām.

Lāpstiņas, otiņas, kausiņi un knaibles ar oriģinālu dizainu – šie aksesuāri būs piemēroti ikvienai dzīves situācijai. Tie atvieglo ēdiena gatavošanas procesu un palīdz saudzīgi izturēties pret produktiem un traukiem. Nebojā pretpiedeguma pārklājumu, neuzsūc aromātus un nebaidās no augstām temperatūrām!

Sautējamā panna ar pretpiedeguma pārklājumu avokado krāsā 16 cm

Sautējamā panna ar pretpiedeguma pārklājumu olīvu krāsā 16 cm

Sautējamā panna ar pretpiedeguma pārklājumu terakotas krāsā 16 cm

Grilpanna ar pretpiedeguma pārklājumu avokado krāsā 28 cm

Grilpanna ar pretpiedeguma pārklājumu olīvu krāsā 28 cm

Grilpanna ar pretpiedeguma pārklājumu terakotas krāsā 28 cm