footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Profesionāla tīrība! Jaunums 3. katalogā

Profesionāla tīrība! Jaunums 3. katalogā

Faberlic veļas pulveris visiem ir labi pazīstams. Produkts no kategorijas “zinām, mīlam, lietojam” ir iekarojis daudzas sirdis, taču mēs neapstājāmies pie sasniegtā! Faberlic komanda uzlaboja slavenā pulvera formulu kopā ar vācu kompāniju “Rohm & Werner”, profesionālu veļas mazgāšanas līdzekļu ražotāju. Mēs apvienojām augstu kvalitāti ar pieņemamu cenu.

Kas sanāca? Pateicoties mazgājošām vielām, kas bioloģiski sadalās, kā arī dabiskiem enzīmiem, veļas pulveris tiek galā pat ar piekaltušiem traipiem, novērš pelēcīgu toni un dzeltēšanu, saglabā krāsu spilgtumu un audumu struktūru.

Koncentrētais produkts iedarbojas pat zemās temperatūrās, pilnībā izskalojas, kā arī tam ir ekonomisks izlietojums. Ekoloģiskā formula ir nekaitīga mazuļiem un dzīvniekiem, kā arī nekaitē apkārtējai videi. Piemērots bērnu veļas mazgāšanai!

Granulētā tekstūra neveido putekļus, tāpēc tā ir nekaitīga alerģiskiem cilvēkiem. Izvēlies veļas pulveri gaišiem (30020) un spilgtās krāsas krāsotiem audumiem (30021), ar Alpu pļavu (30022) vai kalnu svaiguma aromātu (30023).

Papildini ar traipu tīrītāju (30027), lai varētu iztīrīt piekaltušus sulas, vīna, tauku, krāsu, asins un kosmētikas traipus. Līdzeklis nesatur hloru, fosfātus un aromatizētājus, iedarbojas jau 30 °C, piemērots paklājiem un mīkstajām mēbelēm.

Universāls, koncentrēts veļas pulveris

Koncentrēts veļas pulveris krāsainiem audumiem

Universāls, koncentrēts veļas pulveris “Alpu pļavas”

Universāls, koncentrēts veļas pulveris “Kalnu svaigums”

Skābekļa traipu tīrītājs “Extra Oxy”