footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Precīzi mērķī! Masāžas veltnītis no Faberlic

Precīzi mērķī! Masāžas veltnītis no Faberlic

Iespēja rūpēties par veselību omulīgos mājas apstākļos – tas ir viens no svarīgākajiem cilvēces sasniegumiem! Mēs apvienojām tradicionālās medicīnas tehnoloģijas ar zināšanām par akupunktūras masāžu un piedāvājam kompaktu aksesuāru atpūtai, cīņai ar muguras sāpēm un muguras saslimšanu profilaksei.

Akupunktūras masāžas veltnītis vienlaicīgi iedarbojas uz daudziem bioloģiski aktīviem punktiem. Rada vieglu ādas durstīšanas sajūtu, kuras mērķis ir iedarboties uz nervu galiem, lai uzlabotu asinsriti, novērstu muskuļu sāpes, veicinātu audu atjaunošanas procesus.

Regulāri lietojot veltnīti:

-aktivizējas vielmaiņas procesi organismā,
-tiek novērsta osteohondroze un citas muguras slimības,
-tiek normalizēts muskuļu tonuss.
Veltnītis piemērots kakla un jostasvietas, osteohondrozes, radikulīta, kā arī galvassāpju, bezmiega un liekā svara ārstēšanai. Akupunktūras masāža atslābina un palīdz ātri uzveikt stresu! Lietojiet kopā ar masāžas paklāju (11035).

Masāžas veltnītis ar aplikatoriem