footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Pirmklasīgā līnija “First Class”. 15. katalogs

Pirmklasīgā līnija “First Class”. 15. katalogs

Jaunā dekoratīvās kosmētikas līnija “First Class” – Tavs ideālais grims ar vienas rokas kustības palīdzību! Produkta sastāvā ir iekļautas lieliskas tekstūras un formulas, kā arī itāļu kompānijas “INTERCOSHINE” patentētā tehnoloģija. Izbaudi pirmās klases pasauli ar debešķīgi skaistu grimu no “Glam Team” līnijas.

Pacel skropstas visaugstākajā līmenī!
Apjomu piešķiroša skropstu tuša
Ultra melna skropstu tuša debešķīgam skropstu apjomam. Taisnās formas šķiedras birstīte piepaceļ un nokrāso skropstas ar vienas kustības palīdzību. Pateicoties sastāvā iekļautajiem unikālajiem polimēriem, tiek nodrošināts vienmērīgs un noturīgs pārklājums. Skropstu tuša nenobirst un neatstāj “pēdas” ap acīm. Skropstu tuša piešķir skaisto “lapsas acs” efektu – maksimāla skropstu pagarināšana acs ārējā kaktiņa virzienā.

Atstāj nepilnību bagāžu!
Divi vienā: Konsīleris un tonālais līdzeklis
Šī līdzekļa galvenā priekšrocība ir elastīgā tekstūra, kas nesakrājas plakstiņu ādas ielocēs. Pigmentiem bagātā tekstūra nomaskē nepilnības un piešķir matētu noslēguma akcentu, “INTERCOSHINE” tehnoloģija nodrošina noturīgu un komfortablu pārklājumu uz ilgu laiku. Lielais un ērtais aplikators ļauj vienlaicīgi uzklāt un izpludināt līdzekli kā konsīleri vai tonālo līdzekli. Ideāli matēts noslēguma akcents un aizsardzība no saules SPF30 vienā iepakojumā. Izmēģini pirmklasīgo kosmētiku “First Class” jau tūlīt!

Apjomu piešķiroša skropstu tuša – First Class, no “Glam Team” līnijas

Konsīleris sejai – First Class