footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Pirmais gājiens atrisina. 7. katalogs

Pirmais gājiens atrisina. 7. katalogs

Sagatavojiet savu ādu grima uzklāšanai kopā ar grima bāzes izveidei paredzēto kolekciju no “Do The Best” līnijas! Veiciet pirmo izšķirošo gājienu grima mākslā, esiet neatvairāmas visas dienas garumā.

Serums-grima bāze mirdzuma piešķiršanai ādai “FEEL THE GLOW”
Gaisīgais serums-grima bāze, kura sastāvā iekļauts ūdens, lieliski sagatavo ādu vienmērīgai un nevainojamai tonālā līdzekļa uzklāšanai. Īpašais mirdzums piešķir ādai svaigu, atpūtušos un veselīgu sejas krāsu.
Piezīme: var sajaukt ar Jūsu tonālo krēmu, kā arī var izmantot vienu pašu vai kā grima bāzi. Piemērots visiem ādas tipiem.
Grima fiksators “SILK WATER MIST”
Grima fiksators, kura sastāvā iekļauts ūdens un zīda proteīni, fiksē grimu, padarot to noturīgāku pret negatīvās ārējās vides faktoru ietekmi. Līdzeklis matē ādu un mazina taukainu spīdumu. Augsto tehnoloģiju nelipīgā polimēru plēvīte “LUVISET® CLEAR AT 3” nemanāmi uzklājas uz ādas un padara grimu jo īpaši noturīgu.

Serums-grima bāze mirdzuma piešķiršanai ādai “Feel the Glow”

Grima fiksators “Silk Water Mist”