footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Pievērsies fitnesam! Jaunums 6. katalogā

Pievērsies fitnesam! Jaunums 6. katalogā

Vai Tu esi ievērojusi, kā uzlabojas garastāvoklis pēc sportošanas? Sāc nodarboties ar sportu vismaz 20–30 minūtes dienā, lai kļūtu laimīgāka un slaidāka! Faberlic jaunajā katalogā ir pieejami fitnesa aksesuāri, kas padarīs sportošanu interesantāku, daudzveidīgāku un efektīvāku.

Jogas rullītis uzlabo asinsriti mīkstajos audos, uzlabo muskuļu tonusu un plastiskumu, cīnās ar spazmām un muskuļu sasprindzinājumu, ievērojami samazina celulītu. Pateicoties rullīša īpašā trīsdimensiju ārējai virsmai, tiek nodrošināta dažāda veida iedarbība uz muskuļu audiem. Mainot uzspiediena spēku, jūs varat patstāvīgi regulēt slodzes pakāpi.

Stiepšanās gredzens – lieliski piemērots iesācējiem. Tiek izmantots kā papildus trenažieris kāju, roku, muguras, kakla un citu ķermeņa daļu muskuļu izstiepšanai.

Trenažieris gurniem un rokām – viegls un kompakts. Tas palīdzēs uzlabot stāju, tonizēs vēdera, krūškurvja un roku muskuļus, kā arī palīdzēs koriģēt gurnu un gūžu formu.

“Expert” līnijā arī ir iekļauts jaunums, kas palīdzēs novērst celulītu. Masažieris ar 3D uzgali imitē manuālo masāžu. Tas dziļi iedarbojas uz muskuļiem, uzlabo limfas plūsmu un asinsriti, samazina strijas un uzlabo ādas elastību.

Jogas rullītis

Trenažieris rokām un gurniem

Stiepšanās gredzens

Pretcelulīta masažieris