footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Piešķir svaiguma sajūtu ādai

Piešķir svaiguma sajūtu ādai

Katru rītu – atsvaidzinoša duša, fitness un svaigi spiesta citrusaugļu sula, lai uzlādētos ar enerģiju visai dienai! Āda arī vēlas būt tonusā. Atmodini to ar līdzekļiem no jaunās skaistumkopšanas līnijas “Bioglow” ar spilgto un saulaino Sicīlijas mandarīnu aromātu.

Krēms-gels ādai ap acīm, šķidrie plāksteri mīmikas krunciņu korekcijai un krēms ar pērļu efektu satur C un B3 vitamīnus (niacinamīds). Ādai šie vitamīni ir 20 reizes vērtīgāki, nekā tie, kurus Tu lieto iekšķīgi! Līdzekļu sastāvā ir iekļauts Faberlic komplekss “Novaftem-O2®”, kurš nogādā skābekli ādas dziļākajos slāņos, uzlabo šūnu elpošanu, aktivizē vielmaiņu.

Krēms-gels ādai ap acīm stimulē lokālo mikrocirkulāciju un palīdz novērs tumšos lokus zem acīm.

Pateicoties moirelaksantam, šķidrie plāksteri mīmikas krunciņu korekcijai atslābina muskuļus un padara ādu līdzenāku. Var uzklāt uz apakšējā un augšējā plakstiņa, vai uz deguna un mutes ielocēm.

Krēms ar pērļu efektu piešķir sejai nevainojami svaigu izskatu. Gaisīgā tekstūra ar perlamutra daļiņām padara vienmērīgāku sejas ādas toni un piešķir tai veselīgu mirdzumu.

Krēms sejai ar pērļu efektu no “Bioglow” līnijas

Krēms-gels ādai ap acīm no “BioGlow” līnijas