footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Pāriem paredzēto “Felice” aromātu komplekts dāvanā par pasūtījumu

Pāriem paredzēto “Felice” aromātu komplekts dāvanā par pasūtījumu

Priekam ir savs aromāts! Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 5. līdz 25. jūlijam  un veiks pirkumus katalogā Nr.10/2021, dāvināsim pāriem paredzēto “Felice” aromātu komplektu.

Koksnes-citrusaugļu aromātu duetu “Donna Felice” (3109) un “Uomo Felice” (3210) ekskluzīvi Faberlic kompānijai izveidoja pasaulslavenais parfimērs Pjērs Burdons.

Tualetes ūdens vīriešiem “Uomo Felice” atgādina Sicīlijas piekrastē valdošo jūras brīzes aromātu, dominējošā citrusaugļu akorda vieglo svaigumu, kas plūdeni pāriet vīrišķīgajās lavandas notīs, kuru akcentē vijolītes un apelsīna koka ziedu nošu nianses. Kompozīciju noslēdz ozolkoka sūnu, pačūlijas un pūdera nošu maigais siltums.

Parfimērijas ūdens sievietēm “Donna Felice” atsauc atmiņā pastaigu ēnainā citrusaugļu audzē karstā dienā. Vieglu vējiņu, kurš draiskojas koku lapotnēs, caurvij bergamotes, mandarīna, saldā citrona un zaļo lapu atsvaidzinošie aromāti. Siltie saules stari, kas izlaužas cauri pārsteidzoši svaigo zaļumu notīm, izskaņā atstāj maijpuķīšu, rozes un samteņu aromātu.

Lai saņemtu dāvanu:

1. Reģistrējieties no 5. līdz 25. jūlijam mājas lapā faberlic.com
2. Līdz 25. jūlijam veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 33.99€* vērtībā (kataloga cenās).
3. No 26. jūlija līdz 15. augustam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņemiet dāvanā pāriem paredzētos “Uomo Felice” un “Donna Felice” aromātus.

* Visas summas norādītas, neskaitot maksu par produktu piegādi.