footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Parfimērijas ūdens “Viking” vai “Valkyrie” dāvanā par pasūtījuma noformēšanu!

Parfimērijas ūdens “Viking” vai “Valkyrie” dāvanā par pasūtījuma noformēšanu!

Vikings ir drosmīgs un bezbailīgs. Viņa enerģija bīda kalnus. Viņš vienmēr ir gatavs cīnīties par savu pārliecību. Viņš zina, ko vēlas sasniegt, neskatoties ne uz ko, vienmēr iet uz priekšu, un gūst uzvaru! Valkyrie… cēla un gudra. Viņas enerģija paveic neiespējamo! Viņa zina, ko vēlas, un vienmēr to sasniedz!

No vikingu laikiem līdz mūsdienām! Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 22. februāra līdz 7. martam un veiks pirkumus katalogā Nr.03/2021, dāvināsim parfimērijas ūdeni pēc izvēles – “Valkyrie” viņai 3058 vai “Viking” viņam 3236.

Spēcīgais ziemeļnieku aromāts “Viking” slavina ziemeļu iekarotāju drosmi ar viršu, zaļā ābola, Taroko apelsīna un saldētas piparmētras notīm. Apņēmīgais koksnes-ambras akords atspoguļo Skandināvijas sāgu varoņu stingro raksturu un karsto sirdi.

Kristāldzidrais, mirdzošais aromāts iemieso Skandināvijas jaunavas-karotājas tēlu ar kazenes un Taroko apelsīna vēsajām notīm. Aromāta sirdī – nepieejamais ēdelveiss, kā uzticības un drosmes simbols, maigā hiacinte, kā mīlestības un uzticības atspoguļojums, apsnigušās rožu ziedlapiņas – kā Ziemeļu karalienes aukstais skaistums.

Lai saņemtu dāvanu:

1. Reģistrējieties no 22. februāra līdz 7. martam. 
2. Līdz 7. martam veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 35,99 €* vērtībā.
3. No 8. marta līdz 28. martam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanu  – parfimērijas ūdeni “Valkyrie” Viņai (3058) vai “Viking” Viņam (3236).

Kā arī: veiciet pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 € vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņemiet vēl vienu patīkamu pārsteigumu! Uzziniet vairāk šeit -> Tveriet mirkli

* Visas summas norādītas, neskaitot maksu par produktu piegādi..