footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Parfimērijas ūdens sievietēm “Pour Toujours” dāvanā par pasūtījumu!

Parfimērijas ūdens sievietēm “Pour Toujours” dāvanā par pasūtījumu!

Maigs citrusaugļu aromāts! Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 1. līdz 21. novembrim un veiks pirkumu katalogā Nr.16/2021, dāvināsim parfimērijas ūdeni sievietēm “Pour Toujours”.

Parfimērijas ūdeni sievietēm “Pour Toujours” (3151) ekskluzīvi Faberlic zīmolam izveidoja franču parfimēre Nežla Barbira par godu Faberlic Kompānijas Prezidenta Alekseja Ņečajeva un viņa sievas Jeļenas kāzām un tas tika pasniegts viesiem kā lieliska piemiņa par šo priecīgo un gaišo notikumu.

Līgavas kāzu parfimērijas ietērps izausts no citrusu un zaļumu mirdzošā spīduma sākuma notīm, kuras akcentē vissmalkāko mežģīņu augļu nianses. Aromāta sirds notis – trauslo maijpuķīšu, valdzinošo īrisu un izsmalcināto rožu ziedu notis, kas atgādina līgavas kleitas gaisīga zīda maigo pieskārienu. Viegli plūstošā ambras un muskusa aromāta izskaņa savaldzina ar savu aizkustinošo eleganci.

Aromāta virziens: zaļš, ziedu-citrusaugļu aromāts.

Lai saņemtu dāvanu:

1. Reģistrējieties mājas lapā faberlic.com no 1. līdz 21. novembrim.
2. Līdz 21. novembrim veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 30.99€* vērtībā (kataloga cenās).
3. No 22. novembra līdz 5. decembrim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņemiet dāvanā parfimērijas ūdeni sievietēm “Pour Toujours”.

Kā arī: veic pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 EUR vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņem vēl vienu patīkamu pārsteigumu – mājas uzkopšanai paredzēto kosmētikas līdzekļu komplektu mini iepakojumos: uzzināt vairāk!

* Neskaitot maksu par produktu piegādi.