footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Ražotne Maskavā

Ražotne Maskavā, kas pieder Faberlic Kompānijai, — tie ir vairāk nekā 35 tūkstoši kvadrātmetri, kas aprīkoti ar pašām jaunākajām tehnoloģijām.

Faberlic ražotne, kas balstīta uz Eiropas kvalitātes standartiem, aprīkota ar pašām modernākajām un videi draudzīgām iekārtām, automātiskām kosmētikas produkcijas ražošanas, fasēšanas un iepakošanas līnijām.

Ražošanas automatizētais process ļauj izgatavot augstas kvalitātes produkciju, izmantojot augstas tehnoloģijas – vakuuma homogenizatorus. Ar to palīdzību var izgatavot vissmalkāko krēmu emulsiju ar submikronu izmēru (0,1-0,5 mikrometri) daļiņām.

Pēc potenciālo jaudu līmeņa un ražošanas platību mērogiem ražotne pieskaitāma vislielāko Krievijas kosmētikas uzņēmumu skaitam.

Pilnīgi visa ražotnes produkcija iziet obligātu testēšanu saskaņā ar Valsts standartu un Sanitārajām normām un noteikumiem. Kompānija Faberlic reģistrēta ekoloģiski tīras un drošas produkcijas ražotāju reģistrā.

2010.gadā Faberlic saņēma kosmētikas produkcijas ražošanas atbilstības sertifikātu ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP). Tas ir starptautisks standarts “Kosmētiskie līdzekļi – GMP pienācīgas ražošanas prakse”, kurš tika izstrādāts 2007.gadā kosmētiku ražojošajām kompānijām. GMP noteikumu ievērošana ļauj standartizēt ražošanas procesu un sasniegt augstu produkcijas kvalitāti, kā arī ir obligāts noteikums produkcijas iekļūšanai starptautiskajā tirgū.

Faberlic dekoratīvā kosmētiku ražo lielākais Eiropas dekoratīvās kosmētikas ražotājs – itāļu koncerns Intercos. Visas parfimērijas kompozīcijas tiek izgatavotas tikai Francijā slavenā franču parfimēra Toma Fontēna vadībā.

video

FABERLIC KOSMĒTIKA – NEPIECIEŠAMA KĀ SKĀBEKLIS!