footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Par Faberlic

Faberlic stāsts

Kas Tev nāk prātā, ieraugot vai izdzirdot nosaukumu Faberlic?

Mums gribētos, lai Tu uzreiz iedomātos par skābekļa kosmētiku. Jo tieši šādu – Tavai ādai tik nepieciešamu kopšanas līdzekļu radīšanai, apvienojot zinātnes sasniegumus, augstās tehnoloģijas un dabas dziedinošo spēku, jau vairāk nekā 15 gadus veltījis mūsu uzņēmums.

Faberlic (izrunā – Faberlik) nosaukums veidots no diviem vārdiem: FABER, kas latīņu valodā nozīmē MEISTARS, un ЛИК, kas tulkojumā no krievu valodas nozīmē TĒLS. Mēs lepojamies, ka Faberlic patiešām strādā īsti tēla meistari – uzņēmuma izveidotāji Aleksejs Nečajevs un Aleksandrs Davankovs, Zinātnisko izstrāžu centra vadītāja medicīnas zinātņu kandidāte Rimma Korņejeva (ārste-dermatoloģe, žurnāla Kosmetik International zinātniskā redaktore), mūsu Konsultanti un Direktori.

Jau gadu pēc dibināšanas – 1998.gadā – Faberlic ieguva patentu Akvaftem® – ārīgas lietošanas emulsijai uz perfluorogļūdeņraža bāzes, kas nogādā papildu skābekli dziļi ādas šūnās. Šo dienu var uzskatīt par skābekļa kosmētikas dzimšanas dienu. Tagad šim patentam pievienojušies vēl 24, un turpinās sadarbība ar vadošajiem kosmetoloģijas, parfimērijas un make-up speciālistiem.

Kopš tā laika Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus – cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.

Laipni lūdzam Faberlic ģimenē!

RAŽOTNE MASKAVĀ

Ražotne Maskavā, kas pieder Faberlic Kompānijai, — tie ir vairāk nekā 35 tūkstoši kvadrātmetri, kas aprīkoti ar pašām jaunākajām tehnoloģijām.

KVALITĀTE UN EKOLOĢIJA

Produkcijas ražošanā tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas un unikālas sastāvdaļas, kuru izmantošana pamatota ar zinātnisko pētījumu rezultātiem.

IZPLATĪŠANAS IESPĒJAS AR FABERLIC

Faberlic produkciju izplata reģionu dīleri – pārstāvniecības. Baltijas valstīs tāda pārstāvniecība ir Faberlic Baltija un mūsu direktori ar savām konsultantu un privileģēto pircēju struktūrām.

Vienkāršoti runājot, Faberlic Baltija ir liela noliktava. Produkciju var iegādāties konsultanti un reģistrēti privileģētie pircēji (ar klienta numuriem). Sadarbībā ar mātesuzņēmumu Krievijā Faberlic Baltija sagatavo cenas un informatīvos materiālus par produkciju, akcijas un īpašos piedāvājumus, ko tālāk direktori un konsultanti izmanto savā darbā.

Ja plāno kļūt par Faberlic ģimenes daļu, Tev jāzina, ka nav svarīgi, kur un pie kā Tu nopērc Faberlic produkciju, jo visi to tirgo par vienu cenu. Svarīgākais, izvēloties ar ko strādāsi, ir izprast savus mērķus, tāpēc gribam iepazīstināt Tevi ar ģimeni, kurā ir trīs lielas grupas – Privileģētie pircēji, Konsultanti un Direktori.

PRIVILIĢĒTIE PIRCĒJI

Privileģētie pircēji reģistrējas uzņēmumā ar kāda konsultanta starpniecību un tādējādi iegūst īpašas tiesības – patstāvīgi internetā iegādāties jebkuru preci jebkurā daudzumā. Privileģētie pircēji var iegūt līdz pat 26% atlaidi savam pirkumam.

Ja plāno būt tikai un vienīgi Privileģētais pircējs un Tevi nevilina papildpeļņas iespējas, Tev būs jāizvēlas, ar kuru konsultantu sadarboties. Iepazīsties ar izvēlētā konsultanta pieredzi, darba stilu, pajautā, cik bieži notiek konsultantu mācības. Tieši šie trīs faktori noteiks, cik izsmeļošas atbildes saņemsi uz saviem jautājumiem.

Tev ir visas iespējas izvēlēties sev ērtāko saziņas veidu ar konsultantu – pa tālruni, e-pastu, skype, forumā, mājaslapā, sanāksmēs vai, tiekoties klātienē.

FABERLIC KONSULTANTI

Faberlic konsultanti aizrautīgi interesējas par kosmētiku un pelna, darot to, kas viņiem patīk:

  • meklē un piesaista jaunus klientus un pārdod Faberlic produkciju,
  • atbild uz interesentu jautājumiem, tiekas pie potenciālajiem pircējiem,
  • piedalās produkcijas prezentācijās tirdzniecības centros un citur (prospecting),
  • patstāvīgi apgūst daudz jauna, mācās tiešās tirdzniecības mārketingu, klientu psiholoģiju, piedalās dažādos semināros.

Ja plāno kļūt par Faberlic konsultantu, pirms reģistrēšanās noteikti pievērs uzmanību tālāk minētajam.

Kas un kāds ir Tavs Direktors? Ko un kā viņš piedāvā savai grupai, savai komandai? Nākotnē Tu būsi Pārdevējs vai pat kļūsi par Direktoru, un Tev būs jāzina viss par produkciju, tās iedarbību, par uzņēmumu un iespējām. Tieši Tu darbosies ar klientiem, un Tev būs jāatbild uz daudz un dažādiem jautājumiem – gan nopietniem, gan dažkārt muļķīgiem. Tāpēc Tev ir ļoti svarīgi, kādas mācību iespējas Tev nodrošinās Tavs Direktors.

Jā, mēs mīlam Faberlic. Jā, mēs pārdodam un pelnam, bet darām to tāpēc, ka mums patīk Faberlic kosmētika, mēs paši to lietojam un vēlamies, lai tās lietotāju pulks būtu pēc iespējas lielāks. Mums patīk arī mūsu komanda – cilvēki, kas strādā ar Faberlic produkciju, jo viņi ir  aktīvi un atraktīvi. Tāpēc vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir gaisotne grupā, kurā gatavojies iesaistīties, savstarpējā komunikācija un kopīgie pasākumi.

Un visbeidzot – Faberlic ir salīdzinoši jauns spēlētājs Latvijas tirgū. Mūs vēl nepazīst tik labi kā Avon vai Oriflame, bet mums vēl viss ir priekšā! Tas paver plašas iespējas ieinteresēt cilvēkus, jo ne tuvu ne visi zina par Faberlic piedāvājumu.

Faberlic konsultantu tīkls nav tik plašs, un iespējas gūt papildpeļņu ir arī Tev. Ne visi dzīvo lielpilsētās, kur ir milzīgs piedāvājums un viegli atrast un uzrunāt klientus. Tāpēc ir ļoti svarīgi, kā Direktors Tev var palīdzēt atrast un piesaistīt klientus. Mēs varam strādāt jebkurā laikā un vietā. Pie mums darbojas visdažādākie cilvēki – studenti, cilvēki ar īpašām vajadzībām, ļoti daudz ir jauno māmiņu un arī kundzes pensijas gados. Kosmētiku lieto un pārdod no 14 gadu vecuma līdz… nebūtu korekti nosaukt gadus.

REĢISTRĒJIES, LAI KĻŪTU PAR KONSULTANTU
FABERLIC DIREKTORI

Direktori ir cilvēki, kas nodarbojas ar visas komandas darbu – mācībām, prezentācijām, informācijas apmaiņu, darbu organizēšanu un vadīšanu. Direktori saviem konsultantiem palīdz atrast un piesaistīt klientus, izskaidro, kā vislabāk strādāt ar klientiem, lai katrs saņemtu cerēto efektu no mūsu inovatīvās kosmētikas.

Šīs grupas Direktore kopš 2008. gada marta ir Dace Āboliņa.

Ja vēlies būt Konsultants vai Priviliģētais pircējs, atceries, ka jebkurā brīdī vari mainīt šo statusu, iepērkoties retāk vai gluži pretēji – sākot aktīvi strādāt.

Reģistrācijas, lai Tu kļūtu par Faberlic Konsultantu vai Privileģēto pircēju, ir identiskas, tomēr Tu vari informēt savu Direktoru, lai, vai nu Tev atsūta vairāk informāciju par biznesa iespējām vai gluži pretēji – informē tikai par akcijām un izdevīgiem piedāvājumiem, vai vispār – lieki netraucē. Mēs respektējam ikviena vēlmes.

Lai reģistrētos par Faberlic Konsultantu vai Privileģēto pircēju ar savu numuru kompānijā un iespējām iegādāties produkciju lētāk, aizpildi pieteikumu zemāk, kuru mēs saņemsim un parūpēsimies par pārējo.

REĢISTRĒJIES, LAI KĻŪTU PAR KONSULTANTU VAI PRIVILIĢĒTO PIRCĒJU

FABERLIC KOSMĒTIKA – NEPIECIEŠAMA KĀ SKĀBEKLIS!