footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Papildini savas kosmētikas somiņas krājumus! 12. katalogs

Papildini savas kosmētikas somiņas krājumus! 12. katalogs

“Glam Team” līnija piedāvā galvu reibinošus jaunumus: lūpu krāsu ar pūderveida tekstūru “Soft Nude”, vaigu ēnas “Glam Cheek” un kompakto izgaismotāju “Go Glow”. Esi stilīga, esi skaistumkopšanas komandā!

Lūpu krāsa ar pūderveida tekstūru “Soft Nude”

Jutekliska miesaskrāsas toņu kolekcija – 10 maigi toņi romantiskam un dabiskam lūpu grimam. Gaisīga pūderveida tekstūra un matēts noslēguma akcents ar maiga fokusa akcentu padarīs Jūsu lūpas maksimāli pievilcīgas.

Vaigu ēnas sejai “Glam Cheek”

Šīs nav vienkāršas vaigu ēnas, bet unikāls divu tekstūru sajaukums! Izgaismotājs katrā paletē ir īpaši pieskaņots vaigu ēnu tonim, kas ļaus ātri un viegli iegūt ideālu rezultātu. Pateicoties augstajai krāsu izšķirtspējai, smalkajam sakuras ziedu aromātam un unikālajam maigumam, vaigu ēnas “Glam Cheek” kļūs par Jūsu kosmētikas somiņas neatņemamu sastāvdaļu.

Kompakts izgaismotājs sejai “Go Glow”

Vasarīgais mirdzums vienmēr ir kopā ar Tevi! Iepazīsties ar kompakto izgaismotāju, kurš saplūst kopā ar ādu, piešķirot tai dabisku mirdzumu. Samtaini maigā un krēmīgā pūderveida tekstūra viegli uzklājas uz ādas, kā arī to var lieliski izpludināt. Uzlieciet mirdzošus akcentus un akcentējiet savu skaistumu kopā ar jauno produktu no “Glam Team” līnijas!

Vaigu ēnas “Glam Cheek”

Kompakts izgaismotājs sejai “Go Glow”

Lūpu krāsa ar pūderveida tekstūru “Soft Nude”