footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Padari savu ādu tvirtāku. 10. katalogs

Padari savu ādu tvirtāku. 10. katalogs

Regulāra fitnesa klubu apmeklēšana padara tvirtāku ķermeņa ādu un saglabā figūru nevainojamā stāvoklī, bet sejas “trenēšanai” tagad ir pieejami aparāti no “Skin’Skills” līnijas.
“Skin’Skills” – tā ir mājas apstākļos izmantojamu “trenažieru” līnija, kas paredzēta sejas un ķermeņa ādai. Regulāri izmantojot aparātus no “Skin’Skills” līnijas, var iegūt vizuāli pamanāmus rezultātus īsā laikā.

“Trenažieru” galvenais mērķis: aktivizēt sejas muskuļus, atjaunot ādas elastību un tvirtumu.
Profesionāla ādas kopšana mājas apstākļos ar kosmētisko līdzekļu palīdzību – praktisks risinājums ādas novecošanās pazīmju novēršanai, neveicot skaistumkopšanas salonos dārgas procedūras.
! Pirms izmantošanas rūpīgi iepazīstieties ar lietošanas instrukciju, jo aparātiem ir kontrindikācijas. 

Aparāts ādas tīrīšanai ar ultraskaņu
Šo aparātu var izmantot ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. 4 režīmi dziļai attīrīšanai, kā arī ādas tonizēšanai un liftingam.

Masāžas aparāts sejas un kakla ādas atjaunošanai 
Aparātam ir unikāla V-forma, kas paredzēta sejas un kakla kontūru modelēšanai, miostimulēšanai un ādas attīrīšanai. Apvieno pozitīvo un negatīvo jonu, augstu frekvenču vibrāciju, gaismas* un siltuma iedarbību.

* Sarkanā, zilā un zaļā spektra gaismas diodes 

Aparāts lūpu un plakstiņu ādas kopšanai 
Novērš nogurumu, izlīdzina nelielas krunciņas, cīnās ar tumšajiem lokiem un ”maisiņiem” zem acīm. Nodrošina komfortablu sasilšanu līdz 42°С, kas palīdz aktīvajām vielām iekļūt ādas dziļākos slāņos. Augsto frekvenču vibrācija 12 000 svārstības / min. paātrina kolagēna reģenerāciju un atjauno ādas elastību.
Gaismas terapijas aparāts sejas ādas atjaunošanai un tīrīšanai 
Kompleksa pieeja sejas ādas kopšanai, kurā apvienota mikromasāža, tīrīšanas un jonoforēzes funkcijas, kā arī gaismas* un siltuma iedarbība.
* Sarkanā, zilā un zaļā spektra gaismas diodes 

Masāžas aparāts sejai un ķermenim 
Masāžas aparāts, kas atdarina Gua Sha skrāpi un 360° darba virsmu ļauj tam iedarboties jebkurā ķermeņa un sejas zonā. Izvēloties sarkanā spektra gaismas diožu darba režīmu, tiek nodrošināta komfortabla sasilšana līdz 42°С, kas palīdz labāk iekļūt aktīvajām vielām. Augsto frekvenču vibrācija uzlabo kolagēna atjaunošanos un palīdz šķiedrām atjaunot elastību, kā arī uzlabo mikrocirkulāciju, veicina pietūkuma mazināšanos, izlīdzina krunciņas un paaugstina ādas tonusu.

Mitrinošais gels ar elektrolītiem 
Gels paredzēts ādas kopšanai, izmantojot aparātus no “SKIN SKILLS” līnijas. Tas nodrošina vieglu aparātu slīdēšanu, uzlabo miostimulācijas, elektroforēzes, mikrostrāvu un masāžas procedūru efektivitāti:
• Multiminerālais elektrolītu komplekss, kura sastāvā ir iekļauts cinks, varš un magnijs, aktivizē ādas šūnu atjaunošanos, aizsargā pret brīvo radikāļu veidošanās
• Pretnovecošanās peptīdu komplekss stimulē kolagēna sintēzi, palielina ādas elastību, izlīdzina ādas reljefu un palīdz samazināt krunciņas
• Zemmolekulārais nātrija hialuronāts nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu.

Mitrinošs gels ar elektrolītiem no “SKIN’SKILLS” līnijas

Gaismas terapijas vibromasāžas aparāts acu un lūpu ādas kopšanai no “SKIN’SKILLS” līnijas

Masāžas aparāts sejai un ķermenim no “SKIN’SKILLS” līnijas

Aparāts ādas tīrīšanai ar ultraskaņu no “SKIN’SKILLS” līnijas

Masāžas aparāts sejas un kakla ādas atjaunošanai no “SKIN’SKILLS” līnijas

Gaismas terapijas aparāts sejas ādas atjaunošanai un tīrīšanai no “SKIN’SKILLS” līnijas