footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Nevainojams mandeļu aromāts: putiņas dušai no “La Creme” līnijas

Nevainojams mandeļu aromāts: putiņas dušai no “La Creme” līnijas

Iepazīsties ar jauno ādas attīrīšanas formātu! Gaisīga, viegli kūstoša tekstūra, sastāvā iekļauti piena proteīni un valdzinošs aromāts – tas viss nodrošinās absolūtu labsajūtu.

Dušas putas (2489) – maigs un saudzējošs līdzeklis ādas attīrīšanai. Gaisīgās putas ar smalko mandeļu pieniņa aromātu mitrina un baro, padara ādu maigāku un lieliski kopj to. Putas aizsargā ādu no sausuma, kā arī tās var izmantot skūšanās putu vietā.

“La Crème” līnijas sastāvā iekļautais mandeļu pieniņš palīdz sadziedēt mikro iegriezumus, novērš iekaisumu, kairinājumu un velkošas ādas sajūtu, kā arī ir piemērots visiem ādas tipiem.

Piena proteīni mīkstina jutīgo ādu, atjauno un mitrina to, palīdz atgūt komforta sajūtu un elastību.

“La Crème” līnija “Grezns maigums” – tā ir ādu barojošu un aromātisku produktu kolekcija, kas lieliski piemēroti ādas kopšanai ikdienā! Izmēģini visu: krēmveida putas vannai, krēmu un ziepes rokām, dušas gelu un dezodorantu-antiperspirantu. Apņem sevi ar maigām rūpēm – izmanto iespēju iegādāties jaunajā katalogā par īpašām cenām!

Barojošas dušas putas “Grezns maigums”