footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Nekādu problēmu. 5. katalogs

Nekādu problēmu. 5. katalogs

Piedāvājam Jums iepazīties ar “Dr. Core” – tā ir pirmā Faberlic kosmētikas līnija, kura izgatavota, pielietojot korneoterapijas principus!

Šajā līnijā iekļauto līdzekļu aktīvās sastāvdaļas atdarina ādā notiekošos dabiskos mehānismus – iekļūstot epidermas raga slānī, tie kompensē vielu un struktūru deficītu, kas veicina dziļāko ādas slāņu atjaunošanos. Zinātniskā pieeja ļāva izveidot unikālu produktu sēriju, kas efektīvi atrisina konkrētas dermatoloģiskās problēmas.

“Dr. Core” ANTIAKNE līnija

paredzēta taukainas un problemātiskas ādas kopšanai jebkurā vecumā, tostarp, tie ir piemēroti cilvēkiem, kas cieš no “masknes” – aknes, kuru izraisījusi ilgstoša sejas masku un respiratoru valkāšana. Pateicoties aktīvajām sastāvdaļām, samazinās iekaisuma avotu skaits un apsārtuma intensitāte, kā arī baktēriju skaits, kuras izraisa akni. “Dr. Core” ANTIAKNE līnijā iekļautie līdzekļi samazina pigmentāciju, normalizē hiperkeratinizāciju, kontrolē sebuma veidošanos, iedarbojas kā antiseptiskais līdzeklis.

Shake losjons aknes novēršanai no “Dr. Core” līnijas

Nakts maska sejai aknes novēršanai no “Dr. Core” līnijas

Krēms sejai postaknes seku novēršanai no “Dr. Core” līnijas

Krēms sejai aknes novēršanai no “Dr. Core” līnijas

Lokālas iedarbības krēms aknes novēršanai no “Dr. Core” līnijas

Maigs gels sejas mazgāšanai no “Dr. Core” līnijas