footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Nekā lieka – formula “N4W” 15. katalogs

Nekā lieka – formula “N4W” 15. katalogs

Jaunā ādas kopšanai paredzēto kosmētisko līdzekļu līnija “N4W” īpaši piemērota meitenēm un zēniem no 12 gadu vecuma. Sastāvā iekļautās vielas efektīvi cīnās par veselu un tīru ādu.

“Zn PCA” – cinka sāls, pirolidona karbonskābe. Dabiska viela, kas samazina sebuma ražošanu un uzlabo tā aizplūšanu no dziedzera, kā arī paātrina jaunu šūnu atjaunināšanās un veco šūnu atmiršanas procesu. “Zn PCA” aizkavē ar pūtīšu un piņņu veidošanos saistīto baktēriju augšanu. Drošs antiseptiskais līdzeklis ādai, kurš spēj saglabāt optimālu mitruma līmeni, kā arī padara ādu gludāku un tvirtāku.

Tasmānijas pipars – “TAZMAN PEPPER™”

Šo augu tradicionālajā medicīnā plaši izmantoja Tasmānijas un Austrālijas aborigēni kā ārstniecības līdzekli un garšaugu. To uzskata par veselīgāko piparu pasaulē. Vispārsteidzošākais fakts ir tāds, ka Tasmānijas piparu ekstraktam ir nomierinoša iedarbība, tas novērš diskomfortu un dedzinošu sajūtu, mazina iekaisumu un ādas kairinājumu.

Attīrošā maska “Četri vienā” saudzīgi noņem sausās ādas šūnas, attīra poras un mazina nepatīkamas sajūtas. Var izmantot kā masku, skrubi vai kā ikdienas ādas attīrīšanai paredzētu līdzekli.
Losjons melno punktiņu novēršanai “Četri vienā” palīdz atbrīvoties no melnajiem punktiņiem, sašaurina poras, samazina sebuma izstrādi.
Matējošais krēms “Četri vienā” regulē tauku dziedzeru darbību, matē ādu, padara vienmērīgāku sejas ādas toni un mitrina to.
Korektors “Četri vienā” nekavējoties nomaskē ādas nepilnības, regulē sebuma izstrādi, palīdz atbrīvoties no melnajiem punktiņiem, mazina nepatīkamas sajūtas.
Attīrošas gelveida putas “Četri vienā” attīra ādu no sebuma un netīrumiem, piemērots kosmētikas noņemšanai, intensīvi mitrina un piešķir komforta sajūtu.

Atklāj jaunu veselas un tīras ādas formulu kopā ar Faberlic.

Matējošs krēms “Četri vienā: N4W”

Korektors “Četri vienā: N4W”

Attīrošas gelveida putas “Četri vienā: N4W”

Losjons melno punktiņu novēršanai “Četri vienā: N4W”

Attīroša maska “Četri vienā: N4W”