footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Mitrinātas ādas mirdzuma efekts. 4. katalogs

Mitrinātas ādas mirdzuma efekts. 4. katalogs

Jau daudzus gadus ļoti populārs ir mitrinātas ādas mirdzuma efekts. Šī modernā tendence atnāca pie mums no Korejas un kļūst arvien populārāka daiļā dzimuma pārstāvju vidū.

Dubultais tonālais krēms “Glam Skin” piešķirs Jūsu ādai veselīgu spīdumu, vieglu mirdzumu un ideālu toni. Pateicoties unikālajam iepakojumam, šis skaistumkopšanas līdzeklis apvieno grima bāzi un tonālo līdzekli. Aktīvā viela “ROSALITY™” aizsargā ādu no stresa, kuru izraisījusi ārējās vides negatīvā ietekme.

Sastāvā iekļautā Damaskas rozes ēteriskā eļļa aizsargā ādu no stresa, kā  arī nodrošina ādu atslābinošu un atjaunojošu iedarbību. Ievērojami uzlabojas sejas krāsa, mazinās noguruma pazīmes un tumšie loki zem acīm. Jūsu āda iegūst mirdzošu un veselīgu izskatu, kas kalpo par lielisku pamatu Jūsu ideālajam koptēlam.

Dubultais tonālais krēms “Glam Skin” no “Glam Team” līnijas