footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Mirdzi visur, mirdzi vienmēr!

Mirdzi visur, mirdzi vienmēr!

Kad Tev ir tikai dažas minūtes laika pārvērtībām, bez līdzekļiem no “Beautylab” līnijas nevarēs iztikt. Tie akcentēs Tavu dabisko skaistumu un palīdzēs atbrīvoties no nepilnībām. Iepazīsties ar jauno produktu nevainojamam sejas ādas tonim – gelveida krēms “Mirdzums”. Šis produkts no populārās ādas kopšanas līnijas ar tūlītēju iedarbību pieejams ierobežotā daudzumā!

Gelveida krēmu “Mirdzums” var uzklāt zem dienas krēma vai atsevišķi uz attīrītas sejas ādas. Rezultāts būs redzams uzreiz! Šī greznā un mirdzošā tekstūra nodrošinās maksimālu mitrināšanu, vienmērīgu sejas krāsu un piešķirs iekšēja ādas mirdzuma efektu – tā kļūs svaigāka un tai tiks piešķirts dabisks mirdzums.

Dabīgo vielu komplekss veicina intensīvu ādas mitrināšanu un krunciņu izlīdzināšanu, tonizē ādu, piešķir tai maigumu, padara vienmērīgāku sejas toni, novērš pigmentācijas plankumus. Novērš ādas kairinājumu, iekaisumu, regulē tauku dziedzeru darbību.

Āda izskatās veselīga, atpūtusies un mirdzoša, bet Tev būs nepieciešams daudz mazāk dekoratīvās kosmētikas. Iegūtais efekts saglabāsies visas dienas garumā – izmēģini!

Gelveida krēms “Mirdzums” no “Beutylab” līnijas