footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Mājas apģērbs: jaunums 6. katalogā

Mājas apģērbs: jaunums 6. katalogā

Parūpējies par to, lai laiks, kas pavadīts mājās, būtu īpašs. Atsakies no veciem un izstaipītiem T-krekliem un legingiem. Nomaini tos uz apģērbu, kas ļaus justies pārliecināti un būt elegantai pat tad, ja Tu atrodies tālu prom no vērtējošiem skatieniem.

Īpaši Tev mēs esam sagatavojuši komfortablo un valdzinošo kolekciju miegam un atpūtai, kurai piemīt japānietēm raksturīgās grācija un apgarotība. Tā padarīs Tavu koptēlu sievišķīgāku, aristokrātiskāku, kā arī piešķirs austrumiem raksturīgo kolorītu.

Šortiem un biksēm jostasvietā ir iestrādāta elastīga gumija platuma regulēšanai. Topam un naktskreklam ir šauras, regulējama garuma lencītes un smalks V-veida kakla izgriezums. Bet kimono – noņemam josta. Pateicoties brīvi krītošajam piegriezumam, šādā tērpā ir ērti nodarboties ar mājas darbiem, tai pat laikā priecājoties par savu spoguļa attēlu. Izvēlies to, kas labāk patīk, miksēm lai izveidotu stilīgu mājas tēlu.

Visas lietas izgatavotas aktuālās krāsās – gaiši zilā, zaļā, rozā melnā krāsā – no gaisīga atlasa auduma ar maigu spīdumu. Mežģīņu apdare padara lietas izsmalcinātākas un valdzinošākas.

Atlasa kimono zaļā krāsā

Atlasa naktskrekls rozā krāsā

Atlasa tops gaiši zilā krāsā

Atlasa bikses melnā krāsā

Atlasa šorti rozā krāsā

Atlasa naktskrekls zaļā krāsā