footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

“LUNICA” – intīmās higiēnas kopšanas līdzekļi. 16. katalogs

“LUNICA” – intīmās higiēnas kopšanas līdzekļi. 16. katalogs

Kad saule noriet un sabiezē krēsla, kā pēc burvju mājiena uzplaukst trauslais mēness ziedpumpurs. Tas ir maiguma un juteklisma, noslēpuma un  sievišķās sākotnes iemiesojums.

“LUNICA” – intīmās higiēnas kopšanas līdzekļu līnija, kuras sastāvā iekļauts Mēness zieds un prebiotiķi. Pateicoties  zīdaini maigajai tekstūrai un izsmalcinātam ziedu aromātam, produkti nodrošina delikātajām zonām saudzīgu attīrīšanu, mitrināšanu un ilgstošu komforta sajūtu. Šajā līnijā iekļautie līdzekļi veicina veselīga ādas mikrobioma līdzsvara saglabāšanu intīmajā zonā, stimulē labo baktēriju augšanu.

Attīrošais krēms-gels intīmai higiēnai 

Maigais krēms-gels saudzīgi attīra pat visdelikātākās zonas un veicina veselīga ādas mikrobioma līdzsvara saglabāšanu intīmajā zonā. Piešķir lielisku svaiguma sajūtu, nodrošinot aizsardzību visas dienas garumā.

Attīroša hidrofilā eļļa intīmai higiēnai

Aromātiskā eļļa delikāti attīra intīmās zonas, atjauno ādas mitruma dabisko līdzsvaru. Līdzeklis vienmērīgi uzklājas uz sausas ādas. Nonākot saskarsmē ar ūdeni, pārvēršas maigā emulsijā. Eļļa viegli noskalojas no ādas un piešķir ilgstošu komforta sajūtu.

Izsmidzināmais līdzeklis-plīvurs intīmajām zonām

Gaisīgais izsmidzināmais līdzeklis ar zīdaini maigo tekstūru piešķir ādai svaiguma sajūtu, mitrina un kopj to, atstājot pēc sevis patīkamu aromātu. Uzklājiet uz veļas vai uz ādas jebkurā laikā. Nav jānoskalo.

Krēms intīmo zonu kopšanai

Ideāls līdzeklis delikātai intīmo zonu maigās ādas kopšanai. Lieliski mitrina un mīkstina ādu, piešķir komforta sajūtu, kā arī veicina nepatīkamu aromātu neitralizēšanu. Ar ādu balinošu efektu.

Krēms intīmo zonu kopšanai “Lunica”

Attīrošs krēms-gels intīmai higiēnai no “Lunica” līnijas

Attīroša hidrofilā eļļa intīmajai higiēnai no “Lunica” līnijas

Attīroša hidrofilā eļļa intīmajai higiēnai no “Lunica” līnijas