footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Like Faberlic

Like Faberlic

Jauna akcija reģistrētiem pircējiem un Konsultantiem – piedalieties un saņemiet -70% atlaidi iecienītākajam produktam!
Akcijas dalībnieki: visi reģistrētie pircēji un Konsultanti.
Akcija ir spēkā katalogu Nr.16/2020 – 7/2021 darbības laikā.

KĀ PIEDALĪTIES AKCIJĀ?

1. solis. Veiciet un apmaksājiet pasūtījumus vismaz 18 € vērtībā katru katalogu.

2. solis. Sākot ar trešo katalogu un katra nākamā kataloga darbības laikā saņemiet -70% atlaidi iecienītākajam produktam.

3. solis. Turpiniet veikt pirkumus vismaz 18 € vērtībā un katru katalogu izvēlieties savu iecienītāko produktu ar -70% atlaidi.

Lieliski ziņa tiem, kas katalogu Nr.14 un Nr.15/2020 darbības laikā apmaksāja pasūtījumus vismaz 18 € vērtībā kataloga cenās: jau katalogā Nr.16/2020 jūs gaida – 70% atlaide!

  • Atlaide -70% apmērā tiek piešķirta 1 produktam pēc jūsu izvēles pasūtījuma noformēšanas laikā 2. solī sadaļā “Īpašie piedāvājumi”, kad grozā tiks ievietoti produkti vismaz 18 € vērtībā kataloga cenās. Produktu saraksts, kurus var iegādāties ar 70% atlaidi, tiek izveidots atsevišķi katram katalogam un tiek aktivizēts atsevišķi katram periodam.
  • Atlaide tiek rēķināta no katalogā norādītās bāzes (melnās) cenas. Akcijā piedalās parfimērija un kosmētikas līdzekļi, kosmētika mājai, zeķes un zeķubikses, produkti no “Wellness” kategorijas.

Patīkamus pirkumus!