footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Lielisks palīgs ikdienā! 13. katalogs

Lielisks palīgs ikdienā! 13. katalogs

Kā pārvērst nogurdinošo veļas gludināšanu par vienkāršu ikdienas rituālu? Lielākā daļa saimnieces jau sen izmanto kompaktās tvaika gludināšanas ierīces, kas palīdz dažu minūšu laikā uzlabot iecienītās lietas izskatu un piešķirt tai akurātu izskatu bez ielocēm un saburzītām vietām.

Iepazīstieties ar lielisku jaunumu: ērta alternatīva gludeklim – Faberlic rokas tvaika gludināšanas ierīce. Karstais tvaiks viegli iztaisno volāniņus un detaļas, kā arī gaisīgus un plānus audumus (zīds, šifons, sintētika), neradot risku tos sabojāt. Lietojot ierīci, Jums nebūs nepieciešams gludināmais dēlis, bet kompaktais izmērs ļaus to paņemt līdzi jebkurā ceļojumā.

Tvaika gludināšanas ierīce noderēs Jums ne tikai apģērba kopšanai, bet arī sadzīviska rakstura jautājumu atrisināšanai. Karstais tvaiks palīdzēs paātrināt mājas tīrīšanu un uzlabot ar baktērijām un sēnītēm saistītu slimību profilaksi. Pateicoties augstajām temperatūrām, viegli notīra netīrus spoguļus, stiklus, flīzes. Ērta un skaista māja kopā ar Faberlic!

Rokas tvaika gludināšanas ierīce