footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Lieliska ādas mitrināšana

Lieliska ādas mitrināšana

Pilīti pēc pilītes mitrums iekļūst dziļākajos ādas slāņos, dāvājot veselību, skaistumu un jaunību! Faberlic produkti nodrošina inovatīvu mitrināšanu. Sagaidi jauno produktu Oxiology līnijas – gelu ādai ap acīm.

Gaisīgais gels no “Skābekļa mitrināšana” līnijas nekavējoties atsvaidzina maigo ādu ap acīm un novērš nelielas krunciņas, uzlabo ādas dabiskās aizsargfunkcijas. Līdzeklis novērš kairinājumu un pirmās ādas novecošanas pazīmes, padara ādu maigāku, tvirtāku un piešķir tai veselīgu mirdzumu!

Peptīds Syn-UP regulē mitruma līmeni dziļākajos ādas slāņos, uz ilgu laiku saglabājot optimālu mitruma līmeni. Āda kļūst labāk mitrināta jau stundu pēc pirmās lietošanas reizes.

Komplekss Prodew 400, kuru veido 10 sastāvdaļas, kas iekļauts ādas dabiskā mitrinošā faktora sastāvā, aizkavē mitrumu epidermā, novērš lobīšanos un padara ādu maigāku.

Pasūti līdzekli par pievilcīgu cenu – tikai par 2,69 €.