footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Kļūt par konsultantu

Faberlic konsultanti aizrautīgi interesējas par kosmētiku un pelna, darot to, kas viņiem patīk: meklē un piesaista jaunus klientus un pārdod Faberlic produkciju, atbild uz interesentu jautājumiem, tiekas pie potenciālajiem pircējiem, piedalās produkcijas prezentācijās tirdzniecības centros un citur (prospecting), patstāvīgi apgūst daudz jauna, mācās tiešās tirdzniecības mārketingu, klientu psiholoģiju, piedalās dažādos semināros. Ja plāno kļūt par Faberlic konsultantu, pirms reģistrēšanās noteikti pievērs uzmanību tālāk minētajam.

Kas un kāds ir Tavs Direktors? Ko un kā viņš piedāvā savai grupai, savai komandai? Nākotnē Tu būsi Pārdevējs vai pat kļūsi par Direktoru, un Tev būs jāzina viss par produkciju, tās iedarbību, par uzņēmumu un iespējām. Tieši Tu darbosies ar klientiem, un Tev būs jāatbild uz daudz un dažādiem jautājumiem – gan nopietniem, gan dažkārt muļķīgiem. Tāpēc Tev ir ļoti svarīgi, kādas mācību iespējas Tev nodrošinās Tavs Direktors.

Jā, mēs mīlam Faberlic. Jā, mēs pārdodam un pelnām, bet darām to tāpēc, ka mums patīk Faberlic kosmētika, mēs paši to lietojam un vēlamies, lai tās lietotāju pulks būtu pēc iespējas lielāks. Mums patīk arī mūsu komanda – cilvēki, kas strādā ar Faberlic produkciju, jo viņi ir aktīvi un atraktīvi. Tāpēc vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir gaisotne grupā, kurā gatavojies iesaistīties, savstarpējā komunikācija un kopīgie pasākumi.

20% - 26% ATLAIDE

BRĪVS GRAFIKS

FINANSIĀLA NEATKARĪBA

ATBALSTS UN APMĀCĪBA

Un visbeidzot – Faberlic ir salīdzinoši jauns spēlētājs Latvijas tirgū. Mūs vēl nepazīst tik labi kā Avon vai Oriflame, bet mums vēl viss ir priekšā! Tas paver plašas iespējas ieinteresēt cilvēkus, jo ne tuvu ne visi zina par Faberlic piedāvājumu.

Faberlic konsultantu tīkls nav tik plašs, un iespējas gūt papildpeļņu ir arī Tev. Ne visi dzīvo lielpilsētās, kur ir milzīgs piedāvājums un viegli atrast un uzrunāt klientus. Tāpēc ir ļoti svarīgi, kā Direktors Tev var palīdzēt atrast un piesaistīt klientus. Mēs varam strādāt jebkurā laikā un vietā. Pie mums darbojas visdažādākie cilvēki – studenti, cilvēki ar īpašām vajadzībām, ļoti daudz ir jauno māmiņu un arī kundzes pensijas gados. Kosmētiku lieto un pārdod no 14 gadu vecuma līdz… nebūtu korekti nosaukt gadus 😉

FABERLIC KOSMĒTIKA – NEPIECIEŠAMA KĀ SKĀBEKLIS!