footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Kad ādai nepieciešama atpūta: gelveida krēms no “Weekend” līnijas

Kad ādai nepieciešama atpūta: gelveida krēms no “Weekend” līnijas

Cirkadiānais ritms – katras organisma šūnas, tai skaitā ādas šūnu, darbības īpašība. Gadsimtiem ilgi šo ritmu regulē dienas un nakts dabiskais cikls. Stress, neregulārs miegs, dinamisks dzīvesveids un pat regulāra gadžetu lietošana iejaucas šī bioloģiskā pulksteņa darbībā, kas izraisa ādas diennakts ritma traucējumus. Ādai parādās noguruma pazīmes, tā zaudē tonusu un kļūst mazāk aizsargāta pret kairinājumiem. “Weekend” līnijas sastāvā iekļautie līdzekļi palīdz ādai atjaunoties katru dienu, neatkarīgi no slodzes un nepietiekamas atpūtas.

Līdzeklis acu zonas ādas kopšanai, kuras sastāvā iekļauts komplekss B-CircadinTM un vulkāniskais termālais ūdens, regulē ādas cirkadiānos ritmus, tāpēc āda izskatās lieliski!

Gelveida krēms ādai ap acīm “Eye Beauty” (0113) rūpējas par plakstiņu ādu – tieši šī āda pirmā cieš no stresa un apkārtējās vides negatīvās ietekmes. “Eye Beauty” novērš noguruma un hroniskas neizgulēšanās pazīmes, mitrina maigo ādu ap acīm un palīdz tai atgūt mirdzumu.

  • B-CircadinTM komplekss regulē ādas šūnu atjaunošanās ritmu atkarībā no diennakts laika, palīdz tām efektīvāk atjaunoties katru dienu.
  • Vulkāniskais termālais ūdens bagātina ādu ar vērtīgiem elementiem un minerālvielām.