footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Jāveic pīlingu? Tas būs pavisam viegli ar jauno produktu no “iSeul” līnijas!

Jāveic pīlingu? Tas būs pavisam viegli ar jauno produktu no “iSeul” līnijas!

Pareiza ādas attīrīšana – kompleksas ādas kopšanas pamats. Atbrīvojies no netīrumiem, bet saglabā aizsargbarjeru, noņem sausās šūnas un atver ceļu krēma aktīvajām vielām, padari ādu samtaini maigu. Iegūsti mitru ādas mirdzumu – slaveno korejiešu “čok-čok” efektu!

Attīri ādu viegli un bez liekiem sarežģījumiem – rūpējoties par komforta nodrošināšanu un piešķirot ādai mirdzumu. Jaunais produkts no “iSeul” līnijas iedarbojas, pielietojot “easy-cosmetic” principus: tam ir gaisīga tekstūra, tas palīdz ātri iegūt rezultātu, kā arī tas ir ļoti viegli lietojams!

Pīlinga gels sejai ar Fuligo aļģu ekstraktu (0851) saudzīgi attīra ādu no sausajām šūnām un palīdz ādai iegūt veselīgu mirdzumu. Uzklāj nelielu pīlinga daudzumu uz sausas, no kosmētikas attīrītas ādas un iemasē ādā tik ilgi, kamēr izveidosies mazas “savēlušās bumbiņas”. Noskalo ar ūdeni, pēc tam mitrini ādu ar savu iecienītāko krēmu no “Seul” līnijas. Lai iegūtu maksimālu efektu, izmanto 2-3 reizes nedēļā.

Izmēģini jauno produktu par īpašu cenu 18. katalogā – ar 40% atlaidi!