footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Jaunumi no “Home Gnome Greenly” līnijas dāvanā par pasūtījuma veikšanu!

Jaunumi no “Home Gnome Greenly” līnijas dāvanā par pasūtījuma veikšanu!

Tie tiks galā ar visu netīro darba Tavā vietā un nebaidās no cieta ūdens. Bet pats galvenais – nekaitē veselībai un dabai!

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā un veiks pirkumu kataloga Nr. 9/2020 darbības laikā, dāvinām BIO līdzekļus veļas mazgāšanai no “Home Gnome Greenly” līnijas, kas atbilst karaliskās tīrības standartam! Veļas pulvera ražotājam, kompānijai “SENZORA BV” ir Nīderlandes Karaliskā nama oficiālais predikāts un tā atbild par premium līmeņa kvalitātes nodrošināšanu.

Koncentrētais bio veļas pulveris baltiem un gaišiem audumiem (11891) novērš dzeltējumu un pelēcīgu toni no audumiem, palīdz tiem atgūt mirdzošu baltumu, saglabājot šķiedru struktūru.

Pateicoties īpašajai biominerālu formulai, koncentrētais, universālais bio traipu tīrītājs (11984) viegli iztīra sarežģītus un piekaltušus traipus, kā arī novērš nepatīkamus aromātus. Saudzīgi iedarbojas un auduma šķiedrām un atjauno krāsu spilgtumu. Piemērots paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanai.

Lai saņemtu dāvanu:

1. Reģistrējieties mājas lapā no 8. līdz 28. jūnijam.

2. Līdz 28. jūnijam veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 26,99 €* vērtībā.

3. No 29. jūnija līdz 19. jūlijam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanu – komplektu, kurā ietilpst divi bio līdzekļi no “Home Gnome Greenly” līnijas.

Kā arī: veic pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 € vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņem vēl vienu patīkamu pārsteigumu! Uzzināt vairāk ->

* Neskaitot autopasūtījumus, servisa maksu un maksu par produktu piegādi.